Çözüldü Steam hesabı çalındığında yasaklandı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

#Melihimo

Hectopat
Hesabım çalınmıştı ve geri aldığımda böyleydi. Yardım edin.

Dosya Ekleri

• ww.PNG
    ww.PNG
    1,8 KB · Görüntüleme: 200
Steam, hesabınız çalınmış şekilde bile VAC yasaklaması alınca kaldırılmadığını belirtiyor.

Steam hesabı sizin elinizde. Steam size bir sürü güvenlik seçeneği sunuyor hala çaldırıyorsanız sizin sorununuz hiçbir şirket böyle bir sorumluluk almaz. Atılan VAC banlar da zaten kaldırılamaz. Açayım hileyi sonra hesabım çalındı diyeyim yok öyle yağma.

Hocam yediğiniz banı kaldırmazsınız. İnsanda azıcık yalan yeteneği olur be. Bari kardeşim felan yaptı deseydin daha inandırıcı olurdu.

Öncelikle yorumlara baktım yok hile açmışsın gibisinden yorumlar atmışsınız biz arkadaşımızla sohbet ettiğimiz yere bir sürü link spam oldu 15 20 tane bizde bastık bunlara ondan sonra hesabıma bir daha giriş yapamadım destek talebi attım defalarca en sonunda hesabımı geri alabildim ama CS:GO adlı oyunda oyun yasaklaması almışım hesabımı ilk aldığım gün profil ismi çinceydi ve yabancı arkadaşlar ekliydi profil fotosuda anime karakteri olmuştu onları değiştirdim sonra defalarca destek talebi yolladım Steam'e yardımcı olmadılar oyun geliştiricisine destek talepleri yolladım YouTube'den araştırdım ama bir sonuç bulamadım sizde kalkıp diyosunuz ki açmışsın hileyi VAC ban yemişsin ben kendim hile açıpta VAC ban yesem buraya ne yüzle böyle bir mesaj atayım belki benimle aynı duruma düşüpte böyle ban yedikten sonra banı kalkan vardır diye attım öyle bir mesaj.

Kardeşim dediğin şeyi ben en son Wolfteam'da yaptım. Senin anlaman lazım linke girince insan bir şüphe duyar. Ne yazık ki ne kadar uğraşırsan uğraş, sen kendi isteğinle yaptığın için o yasaklanma kaldırılmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı