Steam hesabı değeri hesaplama

mcelik0

Decapat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Hayırlı akşamlar iyi Sosyaller diliyorum. Ben hesabımı satmayı düşünüyorum fakat ederinin ne kadar olduğunu tam olarak bilmiyorum. O yüzden fiyat almak istedim içinde yaklaşık olarak DLC'ler ile birlikte 10 bin lira civarında oyun bulunmakta. Link atmak serbest mi bilmiyorum o yüzden profilimi SS olarak atacağım. Ek olarak ESO'da (Elder Scrolls Online) hesabım doludur 5 karakter yapılmıştır. İki tanesi 930 küsur level bir tanesi de 750 küsur level içindeki itemler de tam. İçinde 105 bin gold ve 1750 de crown bulunmaktadır. GTA 5, NBA2k serisi, Bannerlord, FM serisi 15'ten itibaren, FIFA 22, Metro serisi, Batman serisi aklınıza gelebilecek çoğu oyunun serisi bulunmaktadır.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (172).png
    Ekran Görüntüsü (172).png
    1,8 MB · Görüntüleme: 104
  • Ekran Görüntüsü (168).jpg
    Ekran Görüntüsü (168).jpg
    205,5 KB · Görüntüleme: 98
ESO oyunundakini karakterin fiyatını öğrenin. Kalanlardan sadece güncel oyunlara ücret isteyebilirsiniz. Yani FM15 ve FM22 varsa fiyat belirlerken FM22 dışındakilerin değeri yok. Yani var ama alacak kişi için önemi olmaz. Sitelerden hesaplama yaptırırsanız yüksek çıkar. Satışta değer çok düşer.

Steam hesabında asıl olay leveli ve kaç senelik olduğudur. Oyunlar çok bir şey ifade etmez alacak adamın eso falan umurunda olmayabilir. Ben alacak olsam 1500-2000TL verirdim o da sırf 8 yıllık hesap olduğu için.

Eso oyunundakini karakterin fiyatını öğrenin. Kalanlardan sadece güncel oyunlara ücret isteyebilirsiniz. Yani FM15 ve FM22 varsa fiyat belirlerken FM22 dışındakilerin değeri yok. Yani var ama alacak kişi için önemi olmaz. Sitelerden hesaplama yaptırırsanız yüksek çıkar. Satışta değer çok düşer.

Eso Türkiye forumundaki birkaç kişiyle iletişime geçtim değerini öğrenmek için teşekkürler.

Steam hesabında asıl olay leveli ve kaç senelik olduğudur. Oyunlar çok bir şey ifade etmez alacak adamın eso falan umurunda olmayabilir. Ben alacak olsam 1500-2000TL verirdim o da sırf 8 yıllık hesap olduğu için.

Anladım hocam teşekkürler almayı düşünür müsünüz peki?

Bir de nasıl oyunlar bir şey ifade etmez hocam içinde aldığım oyunların fiyatı belli dediğiniz bence yanlış.

Yeni konular

Geri
Yukarı