Rehber Steam Steam Hesabı Değeri Hesaplama

Emrullah AKTAŞ

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba sayın Technopat üyeleri.
Son zamanlarda çok fazla "Steam hesabımın değeri nedir, ne kadar eder?" tarzı konuların açıldığını gördüğüm için bir rehber hazırlamak istedim.

1. Adım: Özelleştirilmiş Bağlantı Kimliğinizi Öğrenme

Steam -> Profil -> Profili Düzenle -> Özelleştirilmiş Bağlantı -> Kutucuktaki İçeriği Kopyalayın.

2. Adım: Bağlantıya Gidin.
3. Adım: Arama Yerine Kopyaladığınız İçeriği Yapıştırın ve Enter Tuşuna Basın.
4. Adım: Değerleri Kontrol Edin.

Üst kısımdaki yeşille belirtilen değer oyunların çıkış tarihinden itibaren edinebileceğiniz en düşük ücretlerin toplamından ibarettir. Yani CS:GO zamanında 10 TL oluyordu ama şu an Prime rütbesi 250 TL. Burada 10 TL ile hesaplama yapılır.

Alt kısımdaki kırmızıyla belirtilen değer oyunların anlık fiyatlarının toplamıdır. Doğal olarak büyük bir indirim dönemindeyken baktığınızda daha düzgün bir değer görebilirsiniz.

NOT: Bu yöntem sadece hesabınızdaki oyunların değerini belirler. Bunun dışında hesap leveli, envanter, profil ödülleri vs. gibi etkenler de hesabınızı değerlendirir.

UYARI: Steam hesabınızı satmanız legal değildir ve önerilmez.

Envanteri hesaplamıyor, Steam levelini hesaplamıyor. Yine de idare eden bir uygulama.

Dosya Ekleri

• EB992EC2-E106-43D2-B9DC-2D242103674E.png
    EB992EC2-E106-43D2-B9DC-2D242103674E.png
    274,3 KB · Görüntüleme: 280
Merhaba sayın Technopat üyeleri.
Son zamanlarda çok fazla "Steam hesabımın değeri nedir, ne kadar eder?" tarzı konuların açıldığını gördüğüm için bir rehber hazırlamak istedim.

1. Adım: Özelleştirilmiş Bağlantı Kimliğinizi Öğrenme

Steam -> Profil -> Profili Düzenle -> Özelleştirilmiş Bağlantı -> Kutucuktaki İçeriği Kopyalayın.

2. Adım: Bağlantıya Gidin.
3. Adım: Arama Yerine Kopyaladığınız İçeriği Yapıştırın ve Enter Tuşuna Basın.
4. Adım: Değerleri Kontrol Edin.

Üst kısımdaki yeşille belirtilen değer oyunların çıkış tarihinden itibaren edinebileceğiniz en düşük ücretlerin toplamından ibarettir. Yani CS:GO zamanında 10 TL oluyordu ama şu an Prime rütbesi 250 TL. Burada 10 TL ile hesaplama yapılır.

Alt kısımdaki kırmızıyla belirtilen değer oyunların anlık fiyatlarının topla mıdır? Doğal olarak büyük bir indirim dönemindeyken baktığınızda daha düzgün bir değer görebilirsiniz.

NOT: Bu yöntem sadece hesabınızdaki oyunların değerini belirler. Bunun dışında hesap leveli, envanter, profil ödülleri vs. gibi etkenler de hesabınızı değerlendirir.

UYARI: Steam hesabınızı satmanız legal değildir ve önerilmez.

Özelleştirilmiş bağlantı kısmım boş. Bunu nasıl öğrenebilirim?

Aga bence clauter falan yalan oturacaksın aga bakacaksın oyunlara oyunları toplam değeri ne kadar hesaplıyacaksın ortalamasını alacaksın sonra uzerıne bir de Steam envanterindeki öğeleri toplayacan ortalamasını alıp bir kenara yazacaksın (oyunların değer ortalaması + envanter öğeleri değer ortalaması + ortalama seviye ve oynama süresi için ortalama bir fiyat = xxxxxx bence en mantıklı hesap bu hesabı satmak istiyorsan bunu yaparak fiyat vermek en mantıklısı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam zaten herkesin bildiği bir site ve gerçek fiyatları yansıtmıyor. GTA 5 - CS:GO Prime ve dahası olan hesabı 25TL'ye gösteriyor.

Geri
Yukarı