Steam hesabı kısıtlandı

Kvenzar

Hectopat
Daha fazla  
1654677423038.png

Steam benden hesabımı açarken kullandığım e-postayı istiyor. Aklıma gelen tüm mailleri yazdım. Bu mailleri de kabul etmeyince cüzdan kodunun dijital bir fotoğrafını istiyor. Bunu fotoğrafı nereden bulabilirim?

Eki Görüntüle 1412781

Steam benden hesabımı açarken kullandığım e-postayı istiyor. Aklıma gelen tüm mailleri yazdım. Bu mailleri de kabul etmeyince cüzdan kodunun dijital bir fotoğrafını istiyor. Bunu fotoğrafı nereden bulabilirim?

Cüzdan koduyla yükleme yapmışsınız hesaba o kodu nereden aldıysanız kodla birlikte fotoğrafını atın.

Eğer zincir marketlerden aldıysan (a101, bim, şok) gibi fişi bulup resmini çekmen gerekiyor. İninal, tosla, hepsiburada, gamesatış gibi yerlerden aldıysan kodun ekran fotoğrafını çekmen yeterli

Eğer zincir marketlerden aldıysan (a101, bim, şok) gibi fişi bulup resmini çekmen gerekiyor. İninal, tosla, hepsiburada, gamesatış gibi yerlerden aldıysan kodun ekran fotoğrafını çekmen yeterli
Bim üzerinden almıştım fakat fişleri çöpe attım. Bi daha gidip fiş alıp yatırsam sonrada fotosunu çeksem olur mu?

Steam bu konularda çok katı ve öyle de olması gerekiyor zaten, bulabilirseniz fiş olayı ile çok kolay bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz dikkatli olmakta fayda var kod, fiş veya herhangi bir evrak yerine geçen bir şeyi (Steam ile ilgili) fotoğraflayıp bilgisayarınız da bulundurmanızı tavsiye ederim ek olarak kod satın alımını da tavsiye etmiyorum sizin gibi uğraşanlar çok olmuştu en yakın olarak kuzenim sadece bir kod yüzünden hesabından oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı