Satın alınan Steam hesabı kısıtlandı

Kleapsien26

Picopat
4 sene önce ilk e postası ile satın aldığım Steam hesabı bugün şüpheli hesap diye kısıtlandı. Açmak için ilk e-posta ve diğer bilgileri girdim. Steam destek "ilk e-posta yanlış doğru e-posta ile başvurun aksi takdirde kısıtlama kalmayacak" diyor. Yani anlayacağınız ilk e-posta diye verilen aynı isimdeki e-posta bile aynı olmuyor dikkatli olmakta fayda var.

4 sene önce ilk e postası ile satın aldığım Steam hesabı bugün şüpheli hesap diye kısıtlandı. Açmak için ilk e-posta ve diğer bilgileri girdim. Steam destek "ilk e-posta yanlış doğru e-posta ile başvurun aksi takdirde kısıtlama kalmayacak" diyor. Yani anlayacağınız ilk e-posta diye verilen aynı isimdeki e-posta bile aynı olmuyor dikkatli olmakta fayda var.
4 yıl.. yine iyi dayanmış.

Belki adam yıllar sonra trollemek için kendi raporlamıştır.

Bu şahsın kendi hesabı değildi. Rus hackerlar açılıp da hiç kullanılmamış hesapları çalıp satıyorlar. Müşteriler ilk alışverişi yaptığı için çalınma durumunda faturayı gösterip geri alabiliyorlar. Ben de böyle almıştım hesabı ama ilk e postası silinmiş. Şimdi hesabı başkası alamaz. Ben ise kısıtlı yani sadece CS:GO oynayamıyorum ama başka oyunları oynayabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı