Steam Steam hesabı nasıl satılır?

Bu hesaba 100TL verilmez. Zaten hesapları geri almak çok kolay. Hesabın içinde de doğru düzgün çok oyun yok.
Hiç değilse 70-80 lira gibi bir ederi kesinlikle var. Profil ve çerçöp oyunları da öyle böyle katarsak 100 lira gibi bir değer ediyor işte. Sadece prime status'lu hesapların bile 30 lira ederi oluyor. Bu hesaba direkt 30 lira demek manasız bence o yüzden.

İtemsatış üzerinden 1 senedir satış yapan biriyim. Bir eşa satıp teslimatı yaptıktan sonra alıcının teslim aldım onayını reddetmesi ve kaçması ardından İtemsatış yetkilileri çok yardımcı olmuştu. Üstelik teslim ettiğime dair ekran kaydı bile almayı unutmuşken. Canlı destekten yardım istediğimde yetkilerinin dışında olduğunu söylemişlerdi, yöneticilere mesaj atmam gerektiğini söylemişlerdi.

Hem bunu yapıp hem de Şikayetvar'a konu açmıştım. Ellerinden geleni yapıp bana paramı ulaştırmışlardı ve gayet ilgiliydiler. Bu attığın konudaki arkadaş yaşadığı olayı ne kadar şeffaf anlatıyor orası tartışılır ama benim şu ana kadar İtemsatış deneyimim gayet iyi. Boşuna kötülemeyin markaları.

Merhaba, Steam hesabımı satmak istiyorum ama nerede satmalıyım bilemiyorum. G2G'de sat diyen biri olmuştu ama garip bir site gibi geldi bana emin olamadım. Hesabım: https://steamdb.info/calculator/76561199087477262/?cc=us
Bu fiyatı hesabımın leveli, oyun saati vs. gibi farktörler etkiler mi?

İtemsatış. Ama yeni mağazaysan pek güvenmezler. Hesap'da ne kadar para döndüse 4/1 veya 3/1 olarak hesaplaman lazım. Fakat yabancı sitelerde veya İtemsatış'ın desteklediği digoclub adlı Avustralya doları üzerinden işlem yapan sitede satabilirsin. (Steam hesabı satılıyor mu pek bilgim yok)

Skinler tırt ama envanterde 50TT'lik item var. Ayrıca hesabın fiyatını sormadım nasıl satabilirim diye sordum ama bilge arkadaşlar fiyat söyleyip durmuşlar sağ olsunlar.

Dosya Ekleri

• 1672583344441.png
    1672583344441.png
    2,4 KB · Görüntüleme: 12
İtemsatış üzerinden 1 senedir satış yapan biriyim. Bir eşa satıp teslimatı yaptıktan sonra alıcının teslim aldım onayını reddetmesi ve kaçması ardından İtemsatış yetkilileri çok yardımcı olmuştu. Üstelik teslim ettiğime dair ekran kaydı bile almayı unutmuşken. Canlı destekten yardım istediğimde yetkilerinin dışında olduğunu söylemişlerdi, yöneticilere mesaj atmam gerektiğini söylemişlerdi.

Hem bunu yapıp hem de Şikayetvar'a konu açmıştım. Ellerinden geleni yapıp bana paramı ulaştırmışlardı ve gayet ilgiliydiler. Bu attığın konudaki arkadaş yaşadığı olayı ne kadar şeffaf anlatıyor orası tartışılır ama benim şu ana kadar İtemsatış deneyimim gayet iyi. Boşuna kötülemeyin markaları.
İllegal işe aracılık eden siteye marka denir mi orası ayrı konu. Ben kötülemedim hem, sadece dikkatli olması adına söyledim. Sonuçta burada illegal bir iş söz konusu ve bir sıkıntı çıkarsa soğuk su içecek mecbur. Siz sıkıntı yaşamadınız diye başka kimse yaşamaz diye bir şey yok. Çünkü bu yapılan şey illegal bir şey.

Geri
Yukarı