Steam Hesabı Nasıl Satılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

golwen

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktan da anlaşılacağı üzere steam hesabımı satmak istiyorum. İşlemi internet üzerinden gerçekleştirip parayı banka kartıma aktarmak istiyorum. Bunun en güvenilir yolu nedir?

Hesabın içindeki oyunların fiyatlarını hesaplayıp daha altında bir fiyat belirleyeceksin. Daha sonra alacak kişiden ücreti tahsis edip steam hesabına ait tüm bilgileri göndereceksin.

Hesapta hangi oyunlar var? Alıcıyım.

Hesabın içindeki oyunların fiyatlarını hesaplayıp daha altında bir fiyat belirleyeceksin. Daha sonra alacak kişiden ücreti tahsis edip steam hesabına ait tüm bilgileri göndereceksin.
Fiyat belirlemeyi, ücret tahsis etmeyi ciddi ciddi yazmışsın. O kadar da cahil değilim. Bu işlem için bir site önereceğini, hesabı sattığım kişinin banka hesabıma parayı nasıl aktaracağını felan anlatacağını zannediyordum.
Hesapta hangi oyunlar var? Alıcıyım.
Öncelikle alım-satım sürecini bi ayarlayayım, daha sonra alıcılarla iletişime geçerim.

Fiyat belirlemeyi, ücret tahsis etmeyi ciddi ciddi yazmışsın. O kadar da cahil değilim. Bu işlem için bir site önereceğini, hesabı sattığım kişinin banka hesabıma parayı nasıl aktaracağını felan anlatacağını zannediyordum.

Öncelikle alım-satım sürecini bi ayarlayayım, daha sonra alıcılarla iletişime geçerim.
Site İsmi söylesem sakıncası var mı varsa uyarın lütfen itemci.com güvenilir bir site oradan satılıyor, bildiğim kadariyla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece oyunları hesaplıyor bu site. Ayrıca envanterde olan itemleri kıyafetleri ne yapacağız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan Steam hesabınızın değerini yaklaşık olarak bulabilirsiniz. :)
Teşekkürler öncelikle. Attığın linke daha önceden de denk gelmiştim. O linkte mevcut hesap değeri 197 dolar olarak gözüküyor. Bunun sebebi nedir? Oyunlara toplam 100 TL civarı ödeme yaptım diye hatırlıyorum.

Eğer indirimden oyun aldıysan oyunları kendi fiyatından hesaplıyorsa öyle olabilir. Benim de pek bir bilgim yok. Ayrıca hesabınızın değerini Türk Lirası olarak da hesaplıyor isterseniz.

Bende de öyle, indirimden aldığınız oyunlar şuan indirimde olmadığı için şuan ki fiyatını hesaplıyor.
aaa.PNG

Steam hesabımı satacağım alacak varsa yazsın lütfen biraz acil fiyatını 720 düşünüyorum ama pazarlık yaparım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı