Steam hesabı ne kadar eder?

Adoness

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hesabımı satıp RDR2 alacağım. Sadece ne kadar eder sizce?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 64
CS'de saatin çoksa bir tane enayiye 250'ye falan kitlersin. Hesap da eskiyse 300-350 yap sen onu. Geri kalan oyunlar pek önemli değil zaten.

CS'de saatin çoksa bir tane enayiye 250'ye falan kitlersin. Hesap da eskiyse 300-350 yap sen onu. Geri kalan oyunlar pek önemli değil zaten.

Bir de CS seçkin değilse o paralara da satamaz.

Sizce kaç eder hocam? Steam hesapları pek değerli olmuyor. Hadi olsun 300 daha fazla etmez.
Steam hesabı piyasasını bilmiyorum hocam. Sahip olduğu oyunlar şuan çok pahalı ve alınması zor, 1 kasım sonrası daha çok artacağı için şuan 200'e satması en büyük hatası olur.

Örnek, ben satın almak istiyorum içinde oynayacağım oyunlar; GTA 5, ETS 2 ve 1 2 oyun daha en fazla vereceğim para 250-500 arasıdır.

Steam hesabı piyasasını bilmiyorum hocam. Sahip olduğu oyunlar şu an çok pahalı ve alınması zor, 1 Kasım sonrası daha çok artacağı için şu an 200'e satması en büyük hatası olur.

Hocam pahalı oyunlar olduğunu bizde biliyoruz fakat Steam hesaplarının piyasası bu. Oyunlara bakacak olursak aslında 1K ya da satılabilmesi lazım değil mi? Sonuçta içindeki oyunlar 1K'yı hayli hayli geçiyor. Fakat ikinci el hesap piyasası bu şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı