Kapalı Steam Hesabı (PES 2021 Bayern München Edition ve Forza Horizon 4 Ultimate Edition) => 40 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

feneresevdalı

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 4650G
GPU: RX Vega 7
RAM: 2x8 Goodram 3600 MHz CL 18
SSD: Kingston A2000 500 GB M.2 NVME
PSU: FSP Hyper K 500w 800+
Hesabın adı: anengineerdiary
Hesap türü: kısıtlı hesap (oyunlar key ve gift olarak eklenmiştir.)

-Hesabın ilk e-postası ve hesaba girilen CD key ile teslim edilecektir.
-CS:GO Prime DEĞİLDİR!
1624221850619.png

Fiyatı uygun tutmaya çalıştım hocam. Yapabileceğim çok fazla bir şey yok sanki :(

90 ve 70 TL'ye satmayı denedim. Alıcı çıkmadı. Eğer 60 TL'ye de alıcı çıkmazsa satmayacağım. Forza operasyondan kalan bakiyeyi nakite çevirmek için gift atıldı. PES de 21 TL'ye key almıştım, onu girdim. Kelepir fiyata da satıyorum. (nakit ihtiyacı) Alıcısına hayırlı olsun.
Hesap ile takas olur mu?
Hayır.

Fiyat => 50 TL

Son düzenleme:
Kesinlikle söz konusu değil. Operasyon bakiyemi nakite çevirmek için açmıştım. Sonra key ile PES 2021 de ekledim. İlk e-postası ve girdiğim key ile beraber teslim edeceğim.
1624564568681.png

Hocam hesapta Forza var. Ortak hesap olarak satın, daha fazla para kazanırsınız diye düşünüyorum. Tabi bu bir yatırım tavsiyesi değil sadece kendi fikrim. Ben olsam öyle yapardım herhalde.
Hocam Forzanın standart sürümü 43 TL olmuş şuan. Ultimate sürümü de çok pahalı değil yanlış hatırlamıyorsam 65 TL idi. Steam üzerinde paylaşımlı hesap olmuyor Online oynayacaklar için. Ortak hesap olarak satamam o sebepten dolayı. Fiyat 50 TL. Ciddi alıcılar ulaşabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı