Satılık Steam Hesabı (PUBG, CS:GO, ETS2)

@kapalıyız

Ya Allah aşkına gel bir hesap yapalım.

PUBG 45TL (69TL)
CS:GO - 15TL (25TL)
Rocket League 15TL (31TL)
ETS 2 - 10TL (39TL)
Garry's Mod - 10TL (18TL)
Borderlands 2, GTA 3, Hentai Girl, Quake Champions - (Bunlar tırı vırı oyunlar olduğu için hepsine 5TL)

Ayrıca hesabı 10. seviye yaptım. Biliyorum 10. seviye bir şey değil. Ama bu seviyeyi bile koleksiyon kartları satın alarak yaptım.

Neredeyse tüm oyunlara yarı yarıya yakın indirim yapıyorum. El insaf ya! Nasıl bir milletiz anlamıyorum. Ne kadar seviyorsunuz fiyatı iyice öldürüp, alacağınız şeyi neredeyse beleşe getirmeyi. Ayıptır ya!

@kapalıyız

PUBG 45TL (69TL)
ETS 2 - 10TL (39TL)
Borderlands 2, GTA 3, Hentai Girl, Quake Champions - (Bunlar tırı vırı oyunlar olduğu için hepsine 5TL)

Ayrıca hesabı 10. seviye yaptım. Biliyorum 10. seviye bir şey değil. Ama bu seviyeyi bile koleksiyon kartları satın alarak yaptım.

Neredeyse tüm oyunlara yarı yarıya yakın indirim yapıyorum. El insaf ya! Nasıl bir milletiz anlamıyorum. Ne kadar seviyorsunuz fiyatı iyice öldürüp, alacağınız şeyi neredeyse beleşe getirmeyi. Ayıptır ya!
CS:GO indirimle beraber 12 TL'ye düşüyor. Rankınız nedir? ETS 2 indirimlerle 7.75'e düşüyor hatta bir ara Steam Gift yoluyla 3.50 TL'ye alan gördüm. Garry's Mod ise 10 TL değil en fazla 5 TL eder diye düşünüyorum o da indirimlerle baya bir düşüyordur aynı şekilde Rocket League'de 7.75 gibi bir fiyata düşüyor yanlış hesaplıyorsunuz. Steam hesapları değerlerinden çok düşüğe gidiyor bu her şey için geçerli. Belki CS:GO rankınız nova 4 veya üstü ise eder 100 TL yoksa 60-70 TL'den fazlaya satabileceğinizi düşünmüyorum ben.

@FurkanAltun

Dostum dediklerini anlıyorum. Fakat o şekilde tek tek indirimleri bekleyerek hesap toplandıktan sonra zaten ikinci el hesap almanın mantığı kalmıyor ki. Ona bakarsan belki bu oyunların bir çoğu 1 ay sonra bedava olacak. Şu anki piyasaya göre uygun fiyat verdiğimi düşünüyorum.

Ama maalesef nakit ihtiyacından dolayı, bu zihniyet yüzünden fiyatı düşüreceğim.

@kapalıyız

PUBG 45TL (69TL)
ETS 2 - 10TL (39TL)

Benim kendi hesabım 1200 TL ama satarken aşırı bir değer kaybı yaşıyor. Niye senin bu hesabını beleşe getirmeye çalışayım ki:LOL: Sadece bir tavsiye bu fiyattan alan olmaz. Adam niye alsın ki hem hesabın tekrardan geriye alınma ihtimali varken?

Mesela @kapalıyız adlı hocamızın hesabının değeri 1200 TL ise en fazla 150 TL'ye satılır.

Bence de çok zor o fiyata satılması. Fiyatı öldürmemiş arkadaş, gayet normal bir şey söylemiş.

Geri
Yukarı