Satılık Steam Hesabı, Sadece Kaliteli Oyunlar

Cumali Adnsprlu

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hesaptaki her bir oyun genel olarak tutulan oyunlardır. Satma sebebim artık oyun oynamaya vakit ayıramıyorum işimden dolayı artık oyun oynamayacağım, bu yüzden kısa bir sürede satabilirsem iyi olur. CS:GO vac banlıdır o yüzden steam hesabında ona göre fiyatı baya düşürdüm, oynamak isteyen başka bir hesaptan satın alıp oynayabilir. Kaliteli ve öz oyunlar vardır. Rainbow, Arma3 dlc bundle, Rocket league, nasamune araba, DCS world ozel f15 jet packet gibi. Hesabım normal ederi resimde gözüküyor 530 TL ancak ben 250TL satıyorum. İlgilenenler yoruma yazsın telefon numarasına kadar bilgi verilir güvenli alışveriş olsun. Kolay gelsin.

Dosya Ekleri

• 25_d.jpg
    25_d.jpg
    14,7 KB · Görüntüleme: 177
  • 2222.png
    2222.png
    122,4 KB · Görüntüleme: 161
Son düzenleyen: Moderatör:
Orada steam hesabının ne kadar ettiği değil, ne kadarlık oyun olduğu yazıyor. Bende 3.500 lira gözüküyor ben 3.500 lira mı isteyeceğim satarken?

Eğer bir daha bakarsanız 205 lira gözüküyor indirimler ile ne kadarlık oyun olduğu. O fiyata bile bilmiyorum satar mısınız.

CS:GO da BAN yediğin için sattığın aşikar. Oyunları bırakacağına da inanmıyorum. O sistem yeni toplanmış. :D Fiyatı biraz daha düşürürsen çok kolay alıcı bulursun.

CS:GO da BAN yediğin için sattığın aşikar. Oyunları bırakacağına da inanmıyorum. O sistem yeni toplanmış. :D Fiyatı biraz daha düşürürsen çok kolay alıcı bulursun.
Orada steam hesabının ne kadar ettiği değil, ne kadarlık oyun olduğu yazıyor. Bende 3.500 lira gözüküyor ben 3.500 lira mı isteyeceğim satarken?

Eğer bir daha bakarsanız 205 lira gözüküyor indirimler ile ne kadarlık oyun olduğu. O fiyata bile bilmiyorum satar mısınız.

İndirimli toplam fiyatı ve içinde alınan oyunlardaki paketler o fiyatı geçiyor kardeşim emin olabilirsin arma3 dlc bundle fiyatına bakabilirsin sırf o 50tl civarı zaten ve ayrıca cs:go vac ban olduğu için satacak olsaydım emin ol satmazdım çünkü başka hesaptan alıp oynayabilirim benim için sıkıntı olmaz sadece artık oyunlara vakit ayırmıyorum bu yüzden satmak istedim ne kadarına inanırsın keyfin bilir. Zorla satmıyorum ederini koydum oraya ilgilenen yazsın dedim !

Fiyat gösteren sitenin adı nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı