Kapalı Steam Hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ghost60

Kilopat
Daha fazla  
hesap budur. Yeni çıkmış başyapıtlar hariç tüm popüler oyunlar mevcut. Beğenmediğiniz oyunu Steam Hesabınızdan kalıcı olarak silebilirsiniz.

Ekran Alıntısı.PNG

• Counter-Strike: Global Offensive - Seçkin - Nova (Bir bilet alındı ve popüler kumar sitelerinde ön koşul olarak istenen yatırım yapıldı.)
  • Grand Theft Auto V (Oyunda satın alınabilen ne varsa neredeyse alındı ve hesapta İYİ para var - 3 yıl önce hile yapılmıştır - SC hesabını da vereceğim)
  • Euro Truck Simulator 2 (truckersmp hesabını E-Posta değişiyorsa verebilirim.)
  • Warframe (hesapta parayla alabileceğiniz çok fazla ürün mevcut. Tabi para vermeden ilgili içeriklere ulaşmanız mümkün. Ancak 500 saat oynarsanız...)

• Aracı site kullanabiliriz ama Steam hesabını geri almak basittir.
  • Ticket atıp 1-2 bilgi verdiğim an hesabı geri alabilirim. BUNU BİLEREK ALIN.
  • Tekliflere açığım, aklımda bir fiyat yok.

Son düzenleme:
Almayı düşünüyorum.
Verip geri mi alacaksınız ?
Hayır sadece aracı sitelerin bir anlamı yok boşuna komisyon vereceğiz. Almak istersem her türlü alırım ve kimse engelleyemez. Ha tabi ben öderim komisyonu dersen sıkıntı yok.

Valla direk block attım ama burayı Warrock TR'ye çevirmeme az kaldı.

Yarın karta para yükler gelirim dalga geçmiyorum.
Kardeşim yaşın mı küçük, beni mi buldun dalga geçecek yoksa fiyat yazmadım diye ben mi suçluyum... anlamıyorum ama alıştım artık her forumda aynı muhabbet dönüyor. Boş ver satmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı