Steam hesabı satan sitelere kişisel bilgileri vermemek

dante sparda

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Steam hesabı satan sitelerden hesap almak istiyorum ama çok fazla bilgi istiyorlar gibi geldi bana. Bu bilgileri vermek istemiyorum. Bu konu hangi başlıkta açılır bilemedim varsa elinde olan satılık(1 oyun 25 TL gibi) Steam hesabı olan var mıdır? Normalde direk sitelerden alırdım ama pek çok bilgi istiyorlar.

Hangi siteden almaya çalışıyorsun? Ben GameSatış'tan aldım 3 defa bir sorun çıkmadı bu arada hangi oyunu istediğini de yazarsan belki yardımcı olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Var dostum bende. İtemsatış gibi sitelerden bahsediyorsan korkmana gerek yok.

Merhaba. Steam hesabı satan sitelerden hesap almak istiyorum ama çok fazla bilgi istiyorlar gibi geldi bana. Bu bilgileri vermek istemiyorum. Bu konu hangi başlıkta açılır bilemedim varsa elinde olan satılık(1 oyun 25 TL gibi) Steam hesabı olan var mıdır? Normalde direk sitelerden alırdım ama pek çok bilgi istiyorlar.

Ne gibi bilgiler istiyorlar?

Telefon numarası kimlik doğrulaması GameSatış'tan random bilgilerle saticiya soru sorma amaçlı bir tane hesap açtım tam soru soracaktım saticiya telefon numarasını girip dogrulayın diyor alt tarafi soru soracagim yani.
Bahsettiğin bilgileri bilmeyen mi kaldı ? Ayrıca bu sitelerin bu bilgileri istemesi yine kullanıcıları korumak adına, bilinmeyen bir site olsa endişene hak veririm ama buralarda sıkıntı yaşamazsın.

Hangi siteden almaya çalışıyorsun? Ben GameSatış'tan aldım 3 defa bir sorun çıkmadı bu arada hangi oyunu istediğini de yazarsan belki yardımcı olurum.

Hocam Intel UHD Graphics ekran kartlı 8 GB LPDDR5 RAM ve i5-12450H işlemcili laptopumla Ghost of Tsushima oynamak istiyorum en Low ayarlarda olsa da fark etmez, sabit 30 FPS versin yeter. Control oyununu maksimum 30 FPS ile(ara sıra 25 civarina kadar düsüyordu) gayet iyi oynayıp bitirdim bir yandan da şu an Metro 2033 Redux oynuyorum. Yani Low FPS(10'un altına düşmediği sürece)bana çok işlemez. Varsa bir Ghost of Tsushima hesabı ya da God of War veya Hogwarts Legacy fena olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı