Steam hesabı satan sitelere kişisel bilgileri vermemek

Hocam onlarca kes İtemsatış'tan oyun aldım. Korsan oynamaktan bin kat daha iyi. En azından Steam ve virüssüz. sadece hesabı girdiğinde remote Play'ı kapatacaksın. Hiçbir sorun kalmayacak. :)

Remote play ne oluyor hocam tam olarak.

Peki sizce İtemsatış mi, GameSatış mı kabasakal mı?

Remote play ne oluyor hocam tam olarak.
Remote Play Steam'in uzaktan kontrol etme sistemi eğer aynı hesap açık iki bilgisayar şartlar mümkün ise diğer bilgisayara uzaktan bağlanabiliyor. Onu kapatırsanız başka hesabı kullanan kişiler bağlanamayacak.

Peki sizce İtemsatış mi, GameSatış mı kabasakal mı?
Gamesatış ile Kabasakal'ı denemedim. Ancak İtemsatış beni hiç üzmedi. Eğer satıcı sizi dolandırırsa desteğe yazıyorsunuz, ya satıcı size korkudan gerçekten hesabı veriyor. Ya da paranız iade ediliyor. Ki zaten sistem şöyle çalışıyor. Siz parayı ödediğinizde para havuzda duruyor. Size gelen hesabı deniyorsunuz. Eğer sorunsuz çalışırsa ödemeyi onaylıyorsunuz sonra satıcının hesabına yatıyor. Yani sizi kazıklamak gibi bir lüksü yok :D

Ayrıca uyarı yapayım hesabı aldığının kanıtı olarak satın alırken video kaydı almayı unutma.

Remote play Steam'in uzaktan kontrol etme sistemi eğer aynı hesap açık iki bilgisayar şartlar mümkün ise diğer bilgisayara uzaktan bağlanabiliyor. Onu kapatırsanız başka hesabı kullanan kişiler bağlanamayacak.

GameSatış ile Kabasakal'ı denemedim. Ancak İtemsatış beni hiç üzmedi. Eğer satıcı sizi dolandırırsa desteğe yazıyorsunuz, ya satıcı size korkudan gerçekten hesabı veriyor. Ya da paranız iade ediliyor. Ki zaten sistem şöyle çalışıyor. Siz parayı ödediğinizde para havuzda duruyor. Size gelen hesabı deniyorsunuz. Eğer sorunsuz çalışırsa ödemeyi onaylıyorsunuz sonra satıcının hesabına yatıyor. Yani sizi kazıklamak gibi bir lüksü yok :D

Ayrıca uyarı yapayım hesabı aldığının kanıtı olarak satın alırken video kaydı almayı unutma.

Önerdiğiniz kolay, basit ve Türkçe olan bir ekran kayıt programı var mı bu kanıt işi için.

Merhaba. Steam hesabı satan sitelerden hesap almak istiyorum ama çok fazla bilgi istiyorlar gibi geldi bana. Bu bilgileri vermek istemiyorum. Bu konu hangi başlıkta açılır bilemedim varsa elinde olan satılık(1 oyun 25 TL gibi) Steam hesabı olan var mıdır? Normalde direk sitelerden alırdım ama pek çok bilgi istiyorlar.

Ben de o tür ilanlardan alışveriş ve satış yapıyorum. Hiç sıkıntısını görmedim.

Windows + G'den kayıt açabilirsiniz. Eğer NVIDIA ekran kartınız varsa alt + F9 yaparak ekran kaydı alabilirsiniz.

Ekran kartim Intel UHD Graphics dahili ekran kartı.

Hangi siteden almaya çalışıyorsun? Ben GameSatış'tan aldım 3 defa bir sorun çıkmadı bu arada hangi oyunu istediğini de yazarsan belki yardımcı olurum.

Hocam cevap yazamadım kusura bakmayın mümkünse şimdi atabilir misiniz varsa Hogwarts Legacy, GoW veya Spider-Man Remastered çok iyi olur.

Son düzenleme:
Ekran kartim Intel UHD Graphics dahili ekran kartı.

Hocam cevap yazamadım kusura bakmayın mümkünse şimdi atabilir misiniz varsa Hogwarts Legacy, GoW veya Spider-Man Remastered çok iyi olur.

Vermek isterdim ama geçen yazdığım mesajlara uyarı atıldı, forum içinde hesap vermek yasakmış kusura bakma dostum.

Telefon numarası kimlik doğrulaması GameSatış'tan random bilgilerle saticiya soru sorma amaçlı bir tane hesap açtım tam soru soracaktım saticiya telefon numarasını girip dogrulayın diyor alt tarafi soru soracagim yani.

Herkesin güvenliği için doğrulamanız gerekli. TC No bile verdim, ben dahil yüzlerce kişi yani.

Ekran kaydı için OBS kullanın derim ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı