Steam hesabı satın alınır mı?

Arkadaşlar bir Steam hesabı satın almak istiyorum hesap satan çok fazla site var ancak çoğu dolandırıcı ya da bir süre sonra hesabın şifresi değişiyor ya da başka bir şey ancak bazı arkadaşlarım var her gün hesap satın alıyor onla oynuyor hiçbir şey değişmiyor. Leveli yüksek bir hesap alacağım ancak bu hesap satın alma olayında dolandırılabilir miyim yoksa daha kötü bir şey yaşar mıyım?

Arkadaşlar bir Steam hesabı satın almak istiyorum hesap satan çok fazla site var ancak çoğu dolandırıcı ya da bir süre sonra hesabın şifresi değişiyor ya da başka bir şey ancak bazı arkadaşlarım var her gün hesap satın alıyor onla oynuyor hiçbir şey değişmiyor. Leveli yüksek bir hesap alacağım ancak bu hesap satın alma olayında dolandırılabilir miyim yoksa daha kötü bir şey yaşar mıyım?
Yaşayacağın en kötü şey dolandırılmak olur zaten.

Hesabı ilk oluşturan asıl sahibinin her zaman geri alma ihtimali var. Ayrıca Steam abonelik sözleşmesine göre hesap alım-satımı, takası yasak. Valve hesabın satın alındığını tespit ederse kalıcı olarak kilitleyip açılması için sağlam sahiplik kanıtları isteyebilir. Ki bu kanıtlar da hesabı sonradan alan birinin bilebileceği şeyler olmaz.

Bence çok mantıklı bir iş değil, arkadaşım almıştı birinden hesap 1.5 yıl sonra çalındı eski sahibi tarafından.

Yeni konular

Geri
Yukarı