Satın alınan Steam hesabı geri alınır mı?

Johan Hegg

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Ben yaklaşık 1 hafta önce bir Steam hesabı satın aldım. Cüzi bir miktara aldım. İçerisinde CS:GO ve ETS2 oyunu var, sadece 15 TL'den aldım. Fakat ufak bir sorunum var. Satın aldığım adam emailini vermedi. Sadece benim epostaya aktardık. Birkaç kişiye sordum, herhangi bir süre içerisinde hesabın ilk sahibi Steam destek ekibine hesabım çalındı diye ticket atınca hesap ilk hangi eposta üzerine açıldıysa hesabı tekrardan o epostanın üzerine alıyorlarmış. Bu doğru mu? Doğruysa eğer, bunun geçerlilik süresi ne kadardır acaba? Sonuçta bir hesap aldım verdiğim para önemli değil ama ilerleyen zamanlarda bu hesapta belki daha pahalı oyunlar alıp emek vereceğim çalınmasını istemem. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben yaklaşık 1 hafta önce bir Steam hesabı satın aldım. Cüzi bir miktara aldım. İçerisinde CS:GO ve ETS 2 oyunu var, sadece 15 TL'den aldım. Fakat ufak bir sorunum var. Satın aldığım adam emailini vermedi. Sadece benim epostaya aktardık. Birkaç kişiye sordum, herhangi bir süre içerisinde hesabın ilk sahibi Steam destek ekibine hesabım çalındı diye ticket atınca hesap ilk hangi e-posta üzerine açıldıysa hesabı tekrardan o epostanın üzerine alıyorlarmış. Bu doğru mu? Doğruysa eğer, bunun geçerlilik süresi ne kadardır acaba? Sonuçta bir hesap aldım verdiğim para önemli değil ama ilerleyen zamanlarda bu hesapta belki daha pahalı oyunlar alıp emek vereceğim çalınmasını istemem. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Hesap geri alındımı acaba.

Geri
Yukarı