Steam hesabı uyarısı nasıl kaldırılır?

Çalındığını kanıtlayabilirsen belki kaldırırlar.
Çalındığının kanıtı var zaten mail mesajının de ekran görüntülerini attım ancak yine aynı.
Steam desteğe ticket atın durumu anlatın hesabın sahibi olduğunuzu kanıtlamanızı gerektiren bilgiler (ödeme bilgileri, numara, ilk e posta vb.) isteyebilirler. Ondan sonrası desteğe bağlı.
Hesap bilgilerini istemeden direk açamayız diyorlar.
Maalesef kaldırılmayacak. Steam hesabının çalınması kullanıcının sorumluluğunda olduğu için hesapta kimin ihlal işlediğini Steam destek pek umursamaz. Zaten hesap kilitlemesi 3 Aralık 2020'de verilmiş. O zamandan beri kaldırılmadıysa artık hiç kaldırılmaz.

Bunu örnek olarak attım aynı şekilde geldi uyarı ve ban 29 Nisan'da atıldı.

Açılmaz hocam çünkü Steam guard, başka bilgisayardan girince 1 hafta ticaret banı vs. gibi bir sürü önlem alıyor. Güvenliği sağlamak sizin elinizde. Eğer hesapta iyi oyunlar varsa 2.el bölümünde hesabı onlarca kişiye satarak zararınızı azaltabilirsiniz.

Hocam sanırım hesabı çalan kişi dolandırma girişiminde bulunup başarılı olmuş da galiba. Steam bu tarz olaylarda bazen anlayış gösteriyor bazen çok ciddi oluyor. Bu arada 1. destek talebiniz haricindeki taleplerinizin cevapları ne kadar süreyle geliyordu eğer ilk talebiniz den erken geliyorsa bot mesajlarıdır açılma imkanı yoktur.
1. talep dışında hepsi çok erken geldi hatta dakikalar içerisinde diyebilirim.
Açılmaz hocam çünkü Steam guard, başka bilgisayardan girince 1 hafta ticaret banı vs. gibi bir sürü önlem alıyor. Güvenliği sağlamak sizin elinizde. Eğer hesapta iyi oyunlar varsa 2.el bölümünde hesabı onlarca kişiye satarak zararınızı azaltabilirsiniz.
Oyun fazla yok ancak PUBG envanterim güzel ama giremiyorum hiç bir şey yapamıyorum.

Hesap bilgilerini istemeden direk açamayız diyorlar.

Hesabın çalınıp çalınmaması farketmez. Steam, hesabın güvenliği asıl sahibinin sorumluluğundadır dediği için hesap çalınsa bile çalındığı anda işlenen VAC yasaklaması, hesap kilitlenmesi gibi olaylara sıfır tolerans gösterir. Hesabın çalındığını kanıtlamak boşa uğraş olur.

Geri
Yukarı