Steam hesabı VAC ban yedi

ThunderEkmegi53

Hectopat
Daha fazla  
Abimin hesabına VAC yedittirdim. O günden beri Steam hesabını vermiyor. For Honor oynayacagım oynayamıyorum. Aslında bilerek yemedim eskiden abimin hesabına Steam Guard yapmıştım kendi hesabımda VAC yiyince abimin hesap ile telefon bağlantısı olduğu için oda VAC yedi. Ne yapacağım?

Abimin hesabına VAC yedittirdim. O günden beri Steam hesabını vermiyor. For Honor oynayacagım oynayamıyorum. Aslında bilerek yemedim eskiden abimin hesabına Steam Guard yapmıştım kendi hesabımda VAC yiyince abimin hesap ile telefon bağlantısı olduğu için oda VAC yedi. Ne yapacağım?

VAC ban sırf hesaplar arasında bağlantı var diye atılmıyor diye biliyorum. Dün yediğiniz hurmalar bugün tırmalıyor gibi.

Zaten hesap bağlı olduğu için yediğini söylemiyor ki? Nasıl okuyorsunuz anlamıyorum.

"Aslında bilerek yemedim eskiden abimin hesabına Steam Guard yapmıştım kendi hesabımda VAC yiyince abimin hesap ile telefon bağlantısı olduğu için oda VAC yedi.". Buradan ne çıkarmamı bekliyorsunuz.

Arkadaşlar ne anlatıyorsunuz? Ben VAC ban kalksın diye bir şey söylemedim neden VAC yediğimide sormadım.
Kendi hesabımda yedim abimde yedi abimin gönlünü nasıl alırım onu soruyorum boş boş mesaj yazıyorsunuz.

Arkadaşlar ne anlatıyorsunuz? Ben VAC ban kalksın diye bir şey söylemedim neden VAC yediğimide sormadım.
Kendi hesabımda yedim abimde yedi abimin gönlünü nasıl alırım onu soruyorum boş boş mesaj yazıyorsunuz.
Yazdığınız mesaj, anlam bozukluğu ile yazılmış bizlere laf ediyorsunuz, abimin gönlünü nasıl alırım yazmıyor konu'nun açılış mesajında, "ne yapmalıyım?" yazıyor. Konuyu okuyan her insan'da, "banımı nasıl kaldırırım?" olarak algılıyor soruyu doğal olarak. Kendinizi düzgün ifade ederseniz, daha rahat yardımcı olabiliriz, kimseyi terslemenize gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı