Steam hesabı yanlışıkla raporlanırsa tehlikeye girer mi?

YondaimeHokage23

Hectopat
Merhaba, ne zaman hatırlamıyorum ama 1 yıl civarı bir süre önce beni biri arkadaş ekledi. Ve biri tarafından dolandırıldığını, ardından yanlışlıkla o değil beni reportladığını söyledi ve özür diledi. Ben fazla takmamıştım ve cidden bir sıkıntı çıkmadı. Ve şimdi tekrar biri beni ekledi ve aynı şeyi söyledi. Ben de engelledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ne zaman hatırlamıyorum ama 1 yıl civarı bir süre önce beni biri arkadaş ekledi. Ve biri tarafından dolandırıldığını, ardından yanlışlıkla o değil beni reportladığını söyledi ve özür diledi. Ben fazla takmamıştım ve cidden bir sıkıntı çıkmadı. Ve şimdi tekrar biri beni ekledi ve aynı şeyi söyledi. Ben de engelledim.
1 yıl önce eklediğiniz kişinin hesabı çalınmış. Dolandırıcılar, insanların hesaplarını çalıp böyle kopyala yapıştır mesajlar atıyorlar. Sıkıntı yapmayın.

Hiçbir şey olmaz. Yapmadığınız şeyden ne olacak herhangi bir şey olursa destekle konuşup halledersiniz. Tanımadığınız insanların arkadaş eklemesini kabul etmeyin ben öyle yapıyorum.

Neden sorun çıksın ki? Sonuçta herhangi birini dolandırmadığından, elinde bir kanıt olamaz o kişinin. Hesabınıza bir şey olmaz.

Hocam spam olarak bildirdiyse ve sizin o yönde bir eyleminiz bulunmadıysa sıkınıtı olmaz diye düşünüyorum. Hesabınıza sadece arkadaşlarınızın mesaj atabileceği bir gizlilik ayarı yapın bence

Geri
Yukarı