Satılık Steam hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Steam hesapları fiyatlandırılırken kütüphanedeki oyunların indirimde girdikleri en düşük fiyat baz alınır.
Yani böyle alıcı bulmanız çok zor.

Sizce de fiyatı biraz fazla söylemediniz mi? İndirimlere girince söylediğiniz fiyatının yarısından bile az fiyatına alınabilir bu oyunlar neredeyse.

Sizce de fiyatı biraz fazla söylemediniz mi? İndirimlere girince söylediğiniz fiyatının yarısından bile az fiyatına alınabilir bu oyunlar neredeyse.
Hocam hesaplar satılırken genelde oyunların indirimdeyken en düşük fiyatları baz alınır bu yüzden alıcı bulamayabilirsiniz.
İndirimlerin ne zaman nasıl geleceği belli olmuyor o yüzden ortalama fiyat yazdı arkadaş ilgilenirseniz pazarlık yapılabilir.

Ben bu indirimli fiyatın baz alınması olayını pek doğru bulmuyorum. Yani kendi hesabımı satsam, bu arkadaş gibi fiyatlandırırdım. Elbette son fiyatı arz talep belirler ama neticede bu anda bu oyunlar için toplam fiyat 1147 TL ve arkadaş da bu hesabı 600-700 civarına bırakıyor. Başıma bir şey gelmeyecekse, daha ucuzu bana ölücülük gibi geliyor. 😕 İndirimi baz alacaksan o zaman indimi bekle ve direkt Steam'den al derler adama. Yani ben satsam derim en azından. 😬 Hayırlı satışlar.

Ben bu indirimli fiyatın baz alınması olayını pek doğru bulmuyorum. Yani kendi hesabımı satsam, bu arkadaş gibi fiyatlandırırdım. Elbette son fiyatı arz talep belirler ama neticede bu anda bu oyunlar için toplam fiyat 1147 TL ve arkadaş da bu hesabı 600-700 civarına bırakıyor. Başıma bir şey gelmeyecekse, daha ucuzu bana ölücülük gibi geliyor. 😕 İndirimi baz alacaksan o zaman indimi bekle ve direkt Steam'den al derler adama. Yani ben satsam derim en azından. 😬 Hayırlı satışlar.
Biz biraz hafiften aldık sanırım.😂

Kütüphanemdeki oyunlar.

PUBG= 87 TL.

FIFA 21 champions Edition= 560 TL.

PES 2021 standard Edition= 65 TL.

Forza Horizon 4 Ultimate Edition= 150 TL.

The Witcher 3= 60 TL.

ETS 2 %80 DLC'li= 100 TL.

Devour= 10 TL.

The Forest= 32 TL.

Left 4 Dead 2= 17 TL.

Human: Fall Flat= 42 TL.

Among Us= 10 TL.

Peekaboo = 10 TL.

Alt F4= 4 TL.

Toplam değeri 1147 TL.

İlgilenen olursa 600-700 civarı anlaşabiliriz. Nakde ihtiyacımdan dolayı satıyorum. Bir de para verip oynamadığım oyunlardan dolayı.

Forza 90TL.
Left 4 Dead 2 4, 5TL.
Alt F4 4TL.
Among Us 8TL.
FIFA 21 130TL.
Witcher 3 (GOTY Edition ise) 15TL.
PES 21 25TL.
PUBG 47TL.
Peekaboo 1, 15TL.
Forest 12TL.
Human: Fall Flat 9, 60TL.
Devour 8, 40TL.
ETS 2 (DLC'lerin büyük bir kısmı) 60TL.

Hocam fiyatlar bunlar. İndirimde alacak arkadaş kendi hesabına bile 420TL civarına alabiliyor. Steam hesap satarken %30-40 arasında indirim yapılıyor. Eğer ölü fiyata satarsanız 150-200TL, hakkına satarsanız 250-350TL arası satabilirsiniz. Ayrıca FIFA 22 yakın zamanlarda çıkacak, bu sebeple FIFA 21 çöp olmadan satın.
Ben bu indirimli fiyatın baz alınması olayını pek doğru bulmuyorum. Yani kendi hesabımı satsam, bu arkadaş gibi fiyatlandırırdım. Elbette son fiyatı arz talep belirler ama neticede bu anda bu oyunlar için toplam fiyat 1147 TL ve arkadaş da bu hesabı 600-700 civarına bırakıyor. Başıma bir şey gelmeyecekse, daha ucuzu bana ölücülük gibi geliyor. 😕 indirimi baz alacaksan o zaman indimi bekle ve direkt Steam'den al derler adama. Yani ben satsam derim en azından. 😬 hayırlı satışlar.

"10 gün sonra indirim başlıyor. Senden alıp risk alacağıma giderim Steam'den alırım" derler adama o zaman :D

"10 gün sonra indirim başlıyor. Senden alıp risk alacağıma giderim Steam'den alırım" derler adama o zaman :D
Ben de zaten git Steam'den al demiştim adama, demek ki adam dediğimi yapıyor 😬 İndirimlerin tarihleri kesin değil. Sadece dönemleri belli ki sanırım onlar da kesin değil, bazen indirim dönemlerinin atlandığına dair bir haber görmüştüm. Hangi oyunların indirime gireceği, hangisinin ne kadara ineceği belli değil. PUBG çıktıktan kaç ay sonra bile kaç tane indirimi pas geçti mesela. Dolayısıyla satıştaki herhangi bir hesaptaki herhangi bir oyunu bir, hatta belki birkaç indirim dönemi daha uygun fiyata alamayabilirsiniz. Tercih meselesi. Dediğim gibi ben kendi hesabımı satarsam acil satmadığım sürece kriterim indirim olmayacak muhtemelen. Almak isteyen alır istemeyen almaz tabii. Serbest piyasa.

Kütüphanemdeki oyunlar.

PUBG= 87 TL.

FIFA 21 champions Edition= 560 TL.

PES 2021 standard Edition= 65 TL.

Forza Horizon 4 Ultimate Edition= 150 TL.

The Witcher 3= 60 TL.

ETS 2 %80 DLC'li= 100 TL.

Devour= 10 TL.

The Forest= 32 TL.

Left 4 Dead 2= 17 TL.

Human: Fall Flat= 42 TL.

Among Us= 10 TL.

Peekaboo = 10 TL.

Alt F4= 4 TL.

Toplam değeri 1147 TL

İlgilenen olursa 600-700 civarı anlaşabiliriz. Nakde ihtiyacımdan dolayı satıyorum. Bir de para verip oynamadığım oyunlardan dolayı.
Hiçbir oyunu indirimsiz fiyattan satamazsınız hocam. Kimse indirimsiz fiyattan almaz o hesabın değerini. İçinde 4-5 tane çoğu kişinin oynadığı oyun var yine bir ederi var ama 600-700TL bu hesaba kimse vermez kusura bakmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı