Steam hesabım buga girdi

Pumpkin Draconis

Hectopat
Daha fazla  
Benim bir steam hesabım var. Eski bir email hesabıma kayıtlı. Şimdi ben bilgisayara format attım. Steam'i yetkilendirmem için emailime kod gönderdi. Emailim çok eskiydi zaten yok başkası girmeye çalıştı onaylayın hesabı falan dedi hotmail.com bende onaylayayım dedim. Sonra onay sayfasında alternatif email adresine gönder diye bir seçenek var . Ben bu emaili oluştururken önceden kullandığım @windowslive'lı bir emaili alternatif email adresi diye kayıt ettirmiştim. Şimdi @windowslive'lı emaillerin hepsi kapatıldığı için ona giremiyorum o yüzden ikinci seçeneğe kalıyorum ; eski bilgilerimi hatırlayıp , hatırladıklarımı girip şifre sıfırlama formunu yeni bir emaile göndermem gerekiyor. Kaç kere denedim ama onaylanmadı. İçinde 6-7 ama öz oyunlarımın bulunduğu yıllardır kullandığım steam hesabı paradoxa girdi. Ne yapmalıyım? :kararsız:

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı