Steam hesabım çalınabilir mi?

Forever61

Hectopat
Instagram da takip ettiğim bir oyun sayfası profiline bedava CS:GO silah skini alabilrsiniz diye bir kod ve CS:GO bet sayfasının linkini paylastı. Ben Steam hesabımdan çıkıp fake Steam hesabı açtım. Bet sayfasına açtığım fake Steam hesabı ile giriş yaptım tabii ki kod bir işe yaramadı. İşe yaramayınca fake hesabımdan çıkış yaptım. Bet sayfasından çıkış yapmayı unutup main hesabıma giriş yaptım. Sonra hemen bet hesabından da çıkış yaptım. Hesabım tehlikede mi? Steam quard aktif. Bet sitesine giriş yaptığım fakr Steam hesabının da e-posta adresi de farklıydı.

Son düzenleme:
Steam Guard olduğu sürece çok zor ama siz yine de şifre değişikliği yapın

Instagram da takip ettiğim bir oyun sayfası profiline bedava CS:GO silah skini alabilrsiniz diye bir kod ve CS:GO bet sayfası paylastı. Ben Steam hesabımdan çıkıp fake Steam hesabı açtım. Bet sayfasına açtığım fake Steam hesabı ile giriş yaptım tabii ki kod bir işe yaramadı. İşe yaramayınca fake hesabımdan çıkış yaptım. Bet sayfasından çıkış yapmayı unutup main hesabıma giriş yaptım. Sonra hemen bet hesabından da çıkış yaptım. Hesabım tehlikede mi? Steam quard aktif. Bet sitesine giriş yaptığım fakr Steam hesabının da e-posta adresi de farklıydı.

Steam Guard'ı aşmak için telefonuna erişmeleri gerek. Ayrıca bet sitelerini kullanmayı bırakın. Legal değil. Olur da hesabınız çalınırsa muhatap bulamazsınız.

"Eğer bir şey bedavaysa ürün sizsinizdir." Üzerine para veriyoruz deseler uzak durun.

Yeni konular

Geri
Yukarı