Steam hesabım çalındı mı?

EGGMEN

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün Steam Guard hesabıma girmekte bayağı bir zorluk çıkarmıştı ben de kaldırmak durumnda kaldım. Profile tıkladığımda 2 gün önce aldığım hareketli arka plan gitmiş Steam puan dükkanında 1700'lük puan vardı halbuki aldığım şey 2000 puandı ve genellikle CS de kasa açma sitelerinde takılan birisiyim sizce çalındı mı ya da alınması gereken önlem var mı?

Merhaba arkadaşlar, dün Steam Guard hesabıma girmekte bayağı bir zorluk çıkarmıştı ben de kaldırmak durumnda kaldım. Profile tıkladığımda 2 gün önce aldığım hareketli arka plan gitmiş Steam puan dükkanında 1700'lük puan vardı halbuki aldığım şey 2000 puandı ve genellikle CS de kasa açma sitelerinde takılan birisiyim sizce çalındı mı ya da alınması gereken önlem var mı?
Kaldırma steam guardı. Kasa açma sitelerine vesaire de verme bilgilerini, bilinen siteler dışında.

Hayır hocam oyun iade edilmedi.

Bilinen sitelere veriyorum zaten güvenilirliği kanıtlanmış sitlerde dolanıyorum genellikle.

Hocam oyun iade edince oyundan kazandığın Steam puanları silinir, o puanlar ile bir çerçeve aldıysan o da silinir örneğin 1700 puanın vardı gidip oyun aldın 300 puan geldi direkt çerçeve aldın, sonra oyunu iade ettin senden 300 puanı alamayacakları için senin çerçeveyi silerler 300 puanı alıp 1700 puanını geri verirler. Bu tarz bir şey olmuş olabilir yanlışlıkla da olsa. Birisi hesabınıza girip iade yapmış olabiir.

Geri
Yukarı