Steam hesabım çalındı

Valve çalışanı olduğunu iddia eden kişi yanlışlıkla raporladık diye seninle temasa mı geçti ben tam anlamadım. Biraz düzgün yazsan keşke.

Hocam sakın böyle insanlara prim vermeyin hiçbir şey yapamaz Steam hesabı silmek o kadar basit değil tuşa basıp silemez destek ile konuşması lazım ve destek onlarca soru soruyor ilk mail satın alım faturaları vb siz hiçbir şey yapmayın Steam desteğe hesabınızın çalındığını söyleyin ve sıkıca takip edin mailinizi onlar size 1 2 soru soracak cevaplayacaksınız sonra hesabınızı geri verecekler.

Vallaha cüzdan kodu sordu, eklemediğim için vermedim sonra kullanıcı adı, kredi kartı, ilk e-posta falan sordu. Ben de beni scamleyen adamın ekran görüntülerini attım. Bir de üstüne fatura bilgisi gönderdim verirler inşallah.

Hocam size sorulanı yapın size fatura veya scamleyen kişininin sslerini istemiyor destek onlardan istenileni yapın veya gönderin. Sizden ilk mail istemişler ve hesapda yapdığınız herhangi bir harcamanın kredi kartı bilgileri istemişler bunları verin.

Steam desteğe mail atabilirsiniz ya da yeni bir steam hesabınızdan yeni bir ticket oluşturabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…