Steam hesabım çalındı

Eren01

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Steam hesabım çalındı çalan kişinin İP adresini biliyorum. İP adresinden Skype'ini yada cep no'sunu bulabilecek var mı ya da onun yaptığı gibi kullanıcı adından ondan bir daha çalabilecek var mı ?

Şöyle söyleyeyim daha önce G2A adlı siteden kod alırken çalınmıştı. Hesabta Forest CSGO felan vardı, değeri 700 tl' idi toplam çok üzüldüm. Araştırdım bazı kişilerinde çalınmış ve bu tür forumlardan yardım istemişler ve çok azı başarılı olmuş. Sırf sana yardım için üye oldum umarım işe yarar. Yapman gerekenler:
1- Steam Support hesabı al.
2- Destek konusu seç.
3- Hesabım çalındı seç. (Eğer ingilizcen yoksa sayfayı TR ye çevir benımde yoktu çevirdim yardımcı oluyor bırazda olsa)
4- Konu baslıgına ''My account is stolen'' yaz kısaca.
5- İngilizce ''hesapla ilgili bilgilerim'' yaz ve dedıklerımı uygula.
6-Açıklamaya oyun aldıgın kredi kartının son 4 rakamını ve turunu yaz. (örn. 1234 MasterBank gibi)
7-Hesabın ilk e-postasını yaz.
8-Elinde CD-KEY varsa hesapta kayıtlı onu yaz. Ben 1 adet eklemıstım Prison Architech CD-KEy hesapta vardı.
9- Cevap gelmesini bekle ve 1 den fazla konu açma "UNUTMA" senın gıbı baska ınsanlar da var konu acan.
Ben bunları uyguladım 3 konu actım ikisine cevap gelmeyınce :D Üçüncüyü actıktan 3 gun sonra hesap geldı. Toplam 1 ay bekledım, sanslıysan 3 gune de doner 3 haftayada max. 1 aydır dönüşleri.

Eğer kişiyı tanıyorsan sana şaka yapıyor olabılır onla da konus.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında şu hesabını çaldıranlar nasıl çaldırdığını yazsa belkide okuyanlar daha dikkatli olup çaldırmazlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı