Steam Hesabım Hacklendi

CaptainKhaoZ

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim Steam hesabım hacklendi hala da giriş yapabiliyorum, arkadaşım deyince fark ettim CS'de maça girmiş çıkmış sonrada maçtan. Ne yapmam lazım Mobil Guard'da etkin.

Giriş yapabiliyorsan e-posta ve şifre değiştir. Zaten mobil koruma etkin olduğu sürece telefonuna erişemeden bir şey yapamaz.

Eğer erişemiyor isen hesabın sana ait olduğunu gösterecek, gerçekçi kanıtlar sunarak Steam desteğe ticket at.

1. Hacklenen Steam hesabına normalde giriş yapamazsınız.
2. Mobil Guard açık ise bi başkasının o hesaba girmesi imkansız diye biliyirum. (Guard'ın ürettiği şifre girilmediği sürece.)

Guard etkinken telefondaki kodu girmeden giriş yapması imkansız. Arkadaşınız maça girmiş leşleyince AFK kalıp hacklendi falan demiş muhtemelen.

Ayrıca adam 1 maç atmak için hack işine girmez. Arkadaşınıza bir daha sorun bu sefer gerçeği söylesin.

Bağlantı sorunu falan olmuştur, hacklenmesi çok saçma. Eğer öyle bir durum varsa şifre ve eposta değiştirin, ama bence hacklenme falan değil özellikle Steam Guard varken.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı