Steam hesabım kaç TL eder?

Hocam steam calculator sitesinden sorgulayabilirsiniz. İstediğiniz para birimiyle.

Öncelikle merhaba. Başlıkta da yazdığı gibi hesabımın kaç TL'ye satılabileceğini merak ediyorum. Bu aralar paraya ihtiyacım var da duruma göre hesabımı satacağım.

Steam profil linkim: https://steamcommunity.com/id/NoFLProJoker/

@Blannk hocam 400-500 dolar imkansız rakamlar. 500 dolar verebilecek adam çar dizer, almaz. Alan tipler oyun stoklayıp 50-60 kişiye offline takılmaları için veriyorlar. Hesaplar genelde %20 değerinde satılır. Tahminimi sorarsan TL üzerinden 300TL, yurt dışı sitelerinde 70-80 dolar.

Son düzenleme:
@Blannk hocam 400-500 dolar imkansız rakamlar. 500 dolar verebilecek adam çar dizer, almaz. Alan tipler oyun stoklayıp 50-60 kişiye offline takılmaları için veriyorlar. Hesaplar genelde %20 değerinde satılır. Tahminimi sorarsan TL üzerinden 300TL, yurt dışı sitelerinde 40-50 dolar.
O zaman ben nasıl sattım kardeşim? Sen sattın demek ki... çok bilmiş

Hocam Steam calculator sitesinden sorgulayabilirsiniz. İstediğiniz para birimiyle.

1675200575101.png

Hocam hangi fiyatı göz önünde bulundurmalıyım?

Dolar bazlı 1062 dolar gözüküyor fiyat.
Biraz da indirim yapsanız ortalama yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi 400-500-600 dolar satmaya çalışabilirsiniz, yurt dışına satmaya bakın. :D

ss.PNG

SteamDB diye araştır. Linkini yukardaki aramaya ekle. Hesabının ortalama fiyatını görebilirsin

Geri
Yukarı