Steam hesabım nasıl?

Kimse 600 dolar aşağısını vermez bence. Hesap bayağı iyi ama en fazla 500 dolar civarına satılır.

500 dolar? Dalga geçiyor olmalısınız o fiyata Xbox Series X alır Game Pass ile devam ederim.

Steam hesapları tek tuş ile geri alınabildiği için değerleri yok akrabaya, komşuya satmadığın sürece ciddi hesap alıcısı bulamazsın.

Artı olarak para israfı görüyorum hepsi hikaye oyunları boşa para verilmiş ve oynanmamışlar bile. Böyle şeylere para atmak saçma.

500 dolar? Dalga geçiyor olmalısınız o fiyata Xbox Series X alır Game Pass ile devam ederim.

Steam hesapları tek tuş ile geri alınabildiği için değerleri yok akrabaya, komşuya satmadığın sürece ciddi hesap alıcısı bulamazsın.

Artı olarak para israfı görüyorum hepsi hikaye oyunları boşa para verilmiş ve oynanmamışlar bile. Böyle şeylere para atmak saçma.

Xbox Series X alın beni ilgilendirmez. Ben satış fiyatını söylüyorum ve 500 dolar eder. Tamam siz gidin o paraya alacağınızı alın bu kimseyi ilgilendirmiyor. Satış fiyatından bahsediyorum o paraya ne alınacaklarından değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı