Steam hesabım Steam Guard olmasına rağmen çalındı

Semihx

Decapat
Herkese merhabalar. Sabah saatlerinde hesabımın çalındığını öğrendim, üstelik Steam guard Full olmasına rağmen bir şekilde çalınmıştı. Size sorum şu olacak, ben bütün aldığım cüzdan kodlarını Steam desteğe attım fakat ilk e-posta adresmi hatırlayamıyorum, onun yerine son kullandığımı yazsam bir sorun olur mu?

Steam Guard'ı ilk kurduğunuzda size hesabınızı kurtamanız için gerekli olabilir diye bir kod veriyorlar o kod belki işinize yarayabilir.

Steam Guard'ı ilk kurduğunuzda size hesabınızı kurtamanız için gerekli olabilir diye bir kod veriyorlar o kod belki işinize yarayabilir.
Artık çok geç desteğe yazdım cevap bekliyorum.
Steam hesabına bağlı olan maili yazmalısın. Guard olmasına rağmen çalınması çok garip. Steam hesabınızla başka bir bilgisayarda giriş yaptınız mı?
Tanımadığım birisi günlük cs:go skin veren siteleri atmıştı merak tabi hangimizde yok ki , bende tam giriş yaparken bütün steam elden gitti neyseki bütün harcamalarımı attım da cevap bekliyorum.

Tanımadığım birisi günlük cs:go skin veren siteleri atmıştı merak tabi hangimizde yok ki

Bende yok :D. Çok saçma buluyorum. Senin gibi bir çok kişi kaybediyor bu şekilde hesaplarını. Adamların umrunda olan şey hesaplarınız da değil. Envanterin içindekiler oluyor genelde. Umarım bir gün bedava skinler için hesaplarınızdan vazgeçmeyi durdurursunuz. Bilmiyorum milletin daha kaç hesap çaldırması gerekecek bu şekilde ama başaracağız.

Artık çok geç desteğe yazdım cevap bekliyorum.

Tanımadığım birisi günlük cs:go skin veren siteleri atmıştı merak tabi hangimizde yok ki , bende tam giriş yaparken bütün steam elden gitti neyseki bütün harcamalarımı attım da cevap bekliyorum.
Bende senin kaybettiğin şekilde hesabı çaldırdım, hesabın e-postasını ve şifresini değiştirdiler ardından heaaptaki herşeyi satıp hesabı silmişler, neyse ki hesap smurf CS:GO hesabıydı :).

Desteğe alışveriş yaptığınız kredi kartı bilgilerini cüzdan kodu kullandıysanız cüzdan kodlarını atarak hesabınızı geri alabilirsiniz.

Merhaba benimde başıma gelen olay cs go envanterimin benden onay alınmadan başkalarına satılması.Steam Guard yüklü telefonda.Onay verilmeden nasıl mümkün oluyor.Kimlik hırsızlığı varmış.Diyorum Steam Guard da o kadar güvenilir değil.Başıma geldi başkalarının başınada gelmesin diye yazıyorum.steam api keyi kaldırın.Takas siteleri ve kumar sitelerine girmeyin.Envanteriniz gizli kalsın

Yeni konular

Geri
Yukarı