Steam hesabıma biri 50 dolar kod mesajı attı

ksj3ahkil

Centipat
Daha fazla  
Benim bütün Steam'deki arkadaşlarıma sohbet kısmından biri kod paylaştı tıkladım 50 dolarlık kod falan dedi hesabımın Gmail'ini, şifresini değiştirdim Gmail'e Steam kodu gelmemiş biri durduk yere Steam kod gibi bir site paylaşmış ne yapmam gerek Steam hesabım mı çalındı?

Dosya Ekleri

• 5252.PNG
    5252.PNG
    1,2 MB · Görüntüleme: 146
  • 636333.PNG
    636333.PNG
    12,8 KB · Görüntüleme: 139
Son düzenleme:
Web site resmi değil, dolandırıcı. Muhtemelen phishing.

Benim bütün Steam'deki arkadaşlarıma kod paylaştı tıkladım 50 dolarlık kod falan dedi hesabımın Gmail'ini, şifresini değiştirdim Gmail'e Steam kodu gelmemiş biri durduk yere Steam kod gibi bir site paylaşmış ne yapmam gerek Steam hesabım mı çalındı?

Sizin hesabınızdan mı paylaştı? Anlamadım. Sizin hesabınızdan paylaştıysa hesabınız çalınmıştır zaten.

Son düzenleme:
Hocam en basiti Steam gift yerine Steam glft yazıyor. Buradan da mı anlamadınız dolandırıcı olduğunu?

Benim bütün Steam'deki arkadaşlarıma kod paylaştı tıkladım 50 dolarlık kod falan dedi hesabımın Gmail'ini, şifresini değiştirdim Gmail'e Steam kodu gelmemiş biri durduk yere Steam kod gibi bir site paylaşmış ne yapmam gerek Steam hesabım mı çalındı?
Sosyal mühendislik, hesap henuz çalınmamış. Yerseniz çalınacak.

Eğer bir siteye girip kullanıcı adı şifre yazıp giriş yaptıysanız geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı