Steam hesabıma giriş yapan IP adresleri

Lacosme

Hectopat
Dün gece 5.44'de hesabıma giriş yapılıp 100TL civarında eşyamı takas yoluyla kendi hesabına aktarmış. Steam Guard aktif telefonuma bağlı bilgisayarımda virüs olmadığına eminim. Steam'a ticket attım olumsuz cevap gelirse savcılığa kadar gitmek istiyorum. Hesabıma giren IP adresini nasıl bulabilirim?

Açıksız sistem yoktur.

Kimse de bunu iddia etmedi zaten. Açık olsaydı bunu şu an sağır sultan bile duymuş olurdu.

Eğer böyle bir açık olsaydı neden gidip sıradan kullanıcıların hesaplarıyla uğraşsınlar ki? Gidip en pahalı hesapları boşaltmak varken kim ne diye 100 liralık itemleri çalsın?

Ortada açık falan yok kısacası.

Kimse de bunu iddia etmedi zaten. Açık olsaydı bunu şu an sağır sultan bile duymuş olurdu.

Eğer böyle bir açık olsaydı neden gidip sıradan kullanıcılar hesaplarıyla uğraşsınlar ki? Gidip en pahalı hesapları boşaltmak varken kim ne diye 100 liralık itemleri çalsın?

Ortada açık falan yok kısacası.
Hocam uzatmayalım herkes anladı diye düşünüyorum. Adam 1000 dolarlık envanter çalsa mutlaka ortada dava mahkeme döner. Ama 10 tane 100 dolarlık hesap çalsa daha zordur fix yemesi. Bahsettiğim bu. Konuya gelirsek çalınma ihtimali yok denecek kadar az açık bulunsa bile neden bu arkadaşın hesabını çalar soru işareti. Ama geçmiş yıllara bakılınca Steam'de oldukça fazla bulunan ve fixlenen açıklar var.

13 senedir bu platformu kullanıyorum. Steam'de şu ana kadar hesaptan item çalabilecek bir türde açık verilmedi. Kaldı ki mahkemenin böyle şeyler zerre kadar umrunda bile olmaz.

Ayrıca tam olarak neyi fiksleyecekler? Fikslenecek bir şey yok ortada. Kullanacıların açık vermesi Valve'ın sorunu değil.

Steam'de şu an için mevcut olan herhangi bir açık bulunmamakta. Olay bu kadar net.

Hocam uzatmayalım herkes anladı diye düşünüyorum. Adam 1000 dolarlık envanter çalsa mutlaka ortada dava mahkeme döner. Ama 10 tane 100 dolarlık hesap çalsa daha zordur fix yemesi. Bahsettiğim bu. Konuya gelirsek çalınma ihtimali yok denecek kadar az açık bulunsa bile neden bu arkadaşın hesabını çalar soru işareti. Ama geçmiş yıllara bakılınca Steam'de oldukça fazla bulunan ve fixlenen açıklar var.
Adam Rusya'da yaşıyor Amerika'dan bir kişinin 2000 Dolarlık envanterini boşaltsa adam ne yapabilir? En iyi hesabını kapattırır adamın.

Modem ile alakalı oluşan bir problemden dolayı özellikle oturduğunuz yere yakın lokasyonları gösterebilir bunda bir problem yok. Asıl sıkıntılı kısım yurt dışı girişleri.
Hocam yakın mı? Adana diyorum. İstanbul'da oturuyorum ben Modem ile alakalı ne olmuş olabilir? Bir de her gün yapılmış giriş. Şifremi değiştirdim yeterli olur mu?

Hocam yakın mı? Adana diyorum. İstanbul'da oturuyorum ben Modem ile alakalı ne olmuş olabilir? Bir de her gün yapılmış giriş. Şifremi değiştirdim yeterli olur mu?
İnternetten bakarsanız çoğu kişide böyle bu durum, farklı farklı şehirler gözüküyor. Endişe yapmanıza gerek yok.

Geri
Yukarı