Steam hesabımdan başkasına kart mesajı atılmış

Hwaxer

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Benim hesabımdan bilgim dışında böyle bir mesaj atılmış, hesap gitmiş mi?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Şifrenizi değiştirip steam guardı açın. Daha önceden garip bir linke tıkladınız mı?
Yok hocam herhangi bir şeye tıklamadım.
Hesabınızda biri var. Bu siteye tıkladığınız an, steam hesabınızı girdiğiniz an çalınıyor. İtibar etmeyiniz, steam hesabınızın şifresini değiştiriniz ve steam guard bağlayınız.
Steam Guard zaten aktifti şifreyi değiştirdim mesajı görür görmez maili de kontol ettim bir giriş olduğuna dair mesaj gelmemiş.

Başka yapmam gereken bir şey var mı?

Yok hocam herhangi bir şeye tıklamadım.

Steam Guard zaten aktifti şifreyi değiştirdim mesajı görür görmez maili de kontol ettim bir giriş olduğuna dair mesaj gelmemiş.
Hocam bir şey olduğu belli, otomatik mesajlar atılıyor. Giriş olduğuna dair mesaj olmasa bile, hesabınıza giriş sağlamış. Şifreyi değiştirdiyseniz problem yok.

Sizi adım adım yönlendireceğim, adımları takip edin.

Screenshot_396.png
Screenshot_397.png
Screenshot_398.png
Screenshot_399.png

Mail şifreniz aynı ise, değiştirmenizi tavsiye ederim. Aynı değilse bile yine değiştirmenizi tavsiye ederim.

Hocam bir şey olduğu belli, otomatik mesajlar atılıyor. Giriş olduğuna dair mesaj olmasa bile, hesabınıza giriş sağlamış. Şifreyi değiştirdiyseniz problem yok.

Sizi adım adım yönlendireceğim, adımları takip edin.

Eki Görüntüle 1816640Eki Görüntüle 1816641Eki Görüntüle 1816642Eki Görüntüle 1816643

Mail şifreniz aynı ise, değiştirmenizi tavsiye ederim. Aynı değilse bile yine değiştirmenizi tavsiye ederim.
Eksik olmayın hocam dediklerinizi yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı