Steam hesabımdan benden habersiz mesaj atılmış

Eki Görüntüle 1927131

Arkadaşım bana mesaj ile cevap verdi ben böyle bir şey yazmadım ama gördüğünüz gibi hesabım çalınmış ne yapmalıyım?

Nereden gelmiş olabilir?
Hocam yaklaşık 1.5 ay önce aynı durum başıma geldi, birebir aynı mesaj arkadaşlarıma atıldı, ben steam guard olmasına rağmen nasıl atıldığını anlayamamıştım, 2 hafta sonra aynı şey discorddan oldu ve herkese mesaj atıldı, tüm hesaplarımın şifreleri çalınmaya çalışıldı ki epic hesabım çalındı, eğer tarayıcında hali hazırda açık bir gmail veya outlook hesabı varsa burdaki gönderilen postalar kısmını bir kontrol et, senin epostan üzerinden saçma saçma bir sürü yere mail atılabiliyor, en temiz çözüm format atmak, ne olacağını bilemiyoruz.

Eki Görüntüle 1927131

Arkadaşım bana mesaj ile cevap verdi ben böyle bir şey yazmadım ama gördüğünüz gibi hesabım çalınmış ne yapmalıyım?

Nereden gelmiş olabilir?

Hocam virüs veya RAT yemiş olabilirsin durduk yere olan bir şey değil zaten herhangi bir virüs veya RAT yediğinde bu tür mesajlar atılır zaten linki incelersiniz sahte link olduğunu fark edebilirsin önerim format at.

Hayır.

Hocam vallahi çok yoğunum. Biliyorum 2Dk'lık iş de şifrelerimi çok çabuk unutuyorum. Su anki Steam sifremi unutmadığım için değişesim pek yok.

Forum'dan yardım istemişsiniz onlarda şifreni değiştir diyor sende çok yoğunum diye söylenip foruma mesaj atıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı