Steam hesabımdan habersiz harcama yapılmış

Mbappee

Decapat
Yer
Denizli
Dün saat 11 gibi hesabımdan 141 TL'lik topluluk pazarı harcaması yapılmış.
Steam Guard aktif ve 2 gün önce falan format attım ve öyle çok bir şey indiren insan değilim.
Steam API keyimi kontrol ettim o da temiz.
Bu neden oldu ve param geri verilir mi?
Steam'e ticket attım bekliyorum. Alınan 141 TL'lik eşya pazarda 17 kuruşa satılıyor. Bu harcamanın kendi cihazımdan yapılmadığına eminim.
@Dutchman

Merhaba hocam.

Konu hakkında ancak Steam destek birimi yanıt verebilir.

@Ellie Williams Hocam benim bir sürü yabancı giriş gözüküyor. Bilecik, İzmir, Kahramanmaraş vs. Herhengi bir sorun yaşamadım fakat nedir bunlar?

Bazı yerlerde de "Devlet" ve Ankara yazıyor.

Burada yabancı bir giriş görünüyor mu kontrol edin.

İstanbul, İzmir ve serinhisar gözüküyor yakın zamanda. (denizli'de oturuyorum serihinhisar'da olan normal geldi İzmir ve İstanbul da normal fakat 18 gün önce Kayseri'den giriş yapılmış adam bugüne kadar beklemiş midir fikrim yok.) Steam Guard telefonuma herhangi bir kod da gelmedi yakın zamanda.

@Mbappee Evet, bende de garip şekilde başka şehirlerde görülmüş gözüküyor.

@Mbappee evet, bende de garip şekilde başka şehirlerde görülmüş gözüküyor.

İzmir İstanbul internet sağlayıcılarından dolayı olabilir fakat Kayseri ne alaka anlamadım ama giren adam 17 gün niye beklesin harcamak için direk harcar. Ek olarak hesap şifrem vs. hiç değişmemiş aynı duruyordu.

Bende istanbuldayım ama Kocaeli'ya da bursa girişi gösteriyor. Mobil veriden girince mi oluyor acaba böyle?

@Mbappee Sadece oralar değil ki, Çanakkale, Balıkesir, hatta Hollanda ve Almaya'dan bile gözüküyor. Üstelik Steam Guard kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…