Steam hesabımdan habersiz harcama yapılmış

tek umudum paramın iade edilmesi.

Pazar kisminda yapilan alisverisleri iade etmiyorlar.

"Steam Destek, hesabınızdan giden herhangi bir öğeyi, takaslar, pazar işlemleri, silmeler veya hediye etmeler dahil olmak üzere sebebi ne olursa olsun kurtarmaz."

Topluluk Pazarı işlemlerini nasıl iptal edebilir veya geri çevirebilirim ve/veya nasıl iade alabilirim?

Bütün alımlar nihaidir. Topluluk Pazarı’nda herhangi bir işlem tamamlandıktan sonra bu işlemi iade etmeye veya geri döndürmeye yönelik herhangi bir hakkınız yoktur.

Pazar kisminda yapilan alisverisleri iade etmiyorlar.

"Steam destek, hesabınızdan giden herhangi bir öğeyi, takaslar, pazar işlemleri, silmeler veya hediye etmeler dahil olmak üzere sebebi ne olursa olsun kurtarmaz."

Topluluk pazarı işlemlerini nasıl iptal edebilir veya geri çevirebilirim ve/veya nasıl iade alabilirim?

Bütün alımlar nihaidir. Topluluk pazarı'nda herhangi bir işlem tamamlandıktan sonra bu işlemi iade etmeye veya geri döndürmeye yönelik herhangi bir hakkınız yoktur.

Gitti o zaman 140TL. Ya cidden niye yaparsın ki ya? Niye ben? Hakkımı helal etmiyorum.

Ucuz itemleri pahalıya pazara koyup bir hesaptan diğer hesaba para aktarmak için kullanılan bir yöntem var ve hesabınızdan da bu şekilde başka bir hesaba para aktarılmış. Pazardan satışa konulan itemi kimden satın aldığınıza bakabilirsiniz suçlumuz muhtemelen o kişi. Nasıl olmuş bir fikrim yok ancak bir virüs sayesinde bilgisayarınıza erişilmiş olabilir. Yakın zamanda format attığınızı da söylüyorsunuz emin değilim.

Böyle bir şey nasıl mümkün oluyor ki?
Konu sahibinin hesabında böyle bir işlem yapılırken Steam Guard'ı açıkmış.
Bundan nasıl korunabiliriz?

Böyle bir şey nasıl mümkün oluyor ki?
Konu sahibinin hesabında böyle bir işlem yapılırken Steam Guard'ı açıkmış.
Bundan nasıl korunabiliriz?
Korunanamazsın. Genel olarak Ruslar tarafından yapılan saldırılar bunlar. Adam o işte ustaysa yapabileceğin hiçbir şey yok.

Geri
Yukarı