Steam Hesabımı Kaybettim

Emre Ded

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat Kullanıcıları.
Benim bir Steam hesabım vardı. İçinde PUBG var.
Ben eski bilgisayarımda çalınmış bir e postam vardı.
Steam hesabım o çalınmış e postaya bağlıydı.
Ben format atmadan önce Steam'e postamı değiştirecektim ama format aceleye geldi ve değiştiremedim.
Şimdi yeni bilgisayarımda hesaba girmek istediğimde hesabımı açmaya çalıştığımda benden açılan bilgisayar farklı olduğu için doğrulanmış e postaya mesaj göndereceğiz diyor.
Bende e postayı açamıyorum, çünkü şifre bende yok.
Ben bu hesabı nasıl kurtarabilirim?

Not: Aldığım PUBG'nin faturası bende yok.

Merhaba Technopat kullanıcıları.
Benim bir Steam hesabım vardı. İçinde PUBG var.
Ben eski bilgisayarımda çalınmış bir e postam vardı.
Steam hesabım o çalınmış e postaya bağlıydı.
Ben format atmadan önce Steam'e postamı değiştirecektim ama format aceleye geldi ve değiştiremedim.
Şimdi yeni bilgisayarımda hesaba girmek istediğimde hesabımı açmaya çalıştığımda benden açılan bilgisayar farklı olduğu için doğrulanmış e postaya mesaj göndereceğiz diyor.
Bende e postayı açamıyorum, çünkü şifre bende yok.
Ben bu hesabı nasıl kurtarabilirim?

Not: Aldığım PUBG'nin faturası bende yok.

Steam destek ile iletişime geçin.

Size deneysel bir taktik söyliyeceğim genellikle bunu hesap çalmak için yaparlar bir yerlerden duydum. İlk olarak GameSatış ya da Migros üzerinden(farklı yerlerde olabilir yeterki steam cüzdan kodu olsun) 10TL Steam cüzdan kodu alın (ben genellikle 20TL alıyorum)ardından 2 hafta kadar bekleyin. Sonra Steam destekden epostanızı değiştirmek istediğinizi söyleyin ve kanıt olarak bu eklediğiniz Steam cüzdan kodunun kodunu atınız büyük ihtimalle işe yarar.

Size deneysel bir taktik söyliyeceğim genellikle bunu hesap çalmak için yaparlar bir yerlerden duydum. İlk olarak GameSatış ya da Migros üzerinden(farklı yerlerde olabilir yeterki steam cüzdan kodu olsun) 10TL Steam cüzdan kodu alın (ben genellikle 20TL alıyorum)ardından 2 hafta kadar bekleyin. Sonra Steam destekden epostanızı değiştirmek istediğinizi söyleyin ve kanıt olarak bu eklediğiniz Steam cüzdan kodunun kodunu atınız büyük ihtimalle işe yarar.
Olacağından emin miyiz?

Size deneysel bir taktik söyliyeceğim genellikle bunu hesap çalmak için yaparlar bir yerlerden duydum. İlk olarak GameSatış'ya da Migros üzerinden(farklı yerlerde olabilir yeter ki Steam cüzdan kodu olsun) 10TL Steam cüzdan kodu alın (ben genellikle 20TL alıyorum)ardından 2 hafta kadar bekleyin. Sonra Steam destekden epostanızı değiştirmek istediğinizi söyleyin ve kanıt olarak bu eklediğiniz Steam cüzdan kodunun kodunu atınız büyük ihtimalle işe yarar.

Steam destek ile iletişime geçmek varken neden para harcasın?

Mantığı tam anlayamadım. Elinizde bir cüzdan kodu olması o hesabın sahibi olduğunuzu kanıtlamaz ki ?

Geri
Yukarı