Steam hesabımı ne kadara satabilirim?

YunusLatifTuna

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060Ti 16 GB / Ryzen 7 5700x / 16 GB 3000 MHz DDR4 / MSİ MAG B550 Tomahawk / Aorus Waterforce 240mm / 550w 80+ Bronze Corsair / Corsair Carbide Spec-05
Merhaba arkadaşlar. SteamDB'den baktığımda Steam hesabım 48 bin lira civarı gösteriyor. Bunun gerçek değeri nedir? İngiltere'de 5225 Sterlin'e satabileceğimi söylüyor. Satabilirsem eğer yurt dışına nasıl satış yapabilirim? Sizce hesabımın gerçek değeri nedir? Pek anlamıyorum bu işlerden yardımcı olursanız sevinirim.

Steam hesabım: https://steamcommunity.com/profiles/76561198282202705/

1694256977447.png

1694257027737.png

1694257051868.png

Satışta değer çok çok düşer. Nedeni ise tek maille hesabı geri alabiliyor olman. Bu sayılar hiçbir şey ifade etmiyor. Değer acayip düşecek ve satmak bile istemeyeceksin. Steam hesap alım satımı önerilmiyor o yüzden. Ben de önermem çünkü o kadar parayı basmışsın adam sana su parayı veririm diyecek sen diyeceksin dalga mı geçiyorsun? Piyasa böyle hocam. Satmayın boşverin, merak bile etmeyin. Bir de Steam tespit ederse hesaba bloke koyuyor. Hesabın da çöpe gitmesin yani.

Satışta değer çok çok düşer. Nedeni ise tek maille hesabı geri alabiliyor olman. Bu sayılar hiçbir şey ifade etmiyor. Değer acayip düşecek ve satmak bile istemeyeceksin. Steam hesap alım satımı önerilmiyor o yüzden. Ben de önermem çünkü o kadar parayı basmışsın adam sana su parayı veririm diyecek sen diyeceksin dalga mı geçiyorsun? Piyasa böyle hocam. Satmayın boşverin, merak bile etmeyin. Bir de Steam tespit ederse hesaba bloke koyuyor. Hesabın da çöpe gitmesin yani.
Today's Price bir şey ifade etmiyor. Kimse çıkıp senin hesabına 48K para vermez. Minimum değere bakman lazım ama o kadarı da kimse vermez. Ki zaten hesap satışı yasak, yasal değil.
Anladım. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Geri
Yukarı