Steam hesabımı nerede satabilirim?

Hesap değeri tartışmaya açık bir konu. Benim o hesapta para vermeye değer gördüğüm tek şey Insurgency. O da oynamadığım için. Şu an 12,5 liraya satılıyor.
Diğerlerini ya oynadımı ya da sevmiyorum.
GTA V: İndirimde şu an 84.5TL
PUBG: 87TL
Witcher 3: 60TL
Euro Truck Sim. 2: 40TL
Rocket League: 31TL

Sadece bu oyunlar 262.5 TL ederken sizin 200 demeniz normal mi?
GTA V bedava verildi. Online'daki seviyesi iş yapabilir ama asıl zevk o seviyeyi yaparken alınıyor zaten.
PUBG piyasasını bilmiyorum.
Witcher 3 20 lira gibi bir fiyata GOTY edition olarak alınabiliyor.
ETS2 ve Rocket League de yarı fiyarına alınabiliyor.
Bahsettiğim şeyler neredeyse her indirimde olan durumlar.
Bu durumda 100 lira gibi bir şey eder. Ki o durumda bile direkt ederine alacak biri olduğunu sanmıyorum. Adam belki Rocket League ya da ETS2 sevmiyor. Hiç oynamayacak. Bunu bilemezsiniz.

Kimse orjinal fiyat ile hesap almaz. Zaten oyunlara normal fiyatını ödeyecek olsa kendisi satın alır. İndirim döneminde satın alındığını düşünürsek geçen indirimden hatırladığım fiyatlar;
PUBG: 43TL
GTA V: 84TL
Witcher 3: 17TL GOTY ise 22TL
Euro Truck: 9,75TL
Rocket League: 15TL
For Honor: 50TL (ücretsiz dağıtıldı daha önce)
Dying Light: 20TL
Bioshock İnfinite: 12TL
Human Fall: 7TL
Warband: 7,75TL
Tomb Raider: 5TL
= 270 TL. Alıcı bunları da kendisi indirim döneminden bu fiyatlara satın alabileceğini hesaba katarsak, hesabın 90-120TL gibi bir fiyata satılabilir ama hesap satmak yasak olduğunu için riski göze alarak.

Gamermarkt olabilir. Gerçekten güzel bir sistemi var. İki taraf da mağdur olmuyor. Canlı destekten de hızlı bir şekilde cevap alabiliyorsunuz. Bir girip incelemenizi öneririm.

Cevaplarınız için teşekkür ederim tümüne verdiğim fiyatın altına satmak biraz mantıksız ve tehlikeli. O yüzden hiç satmamaya kadar verdim ama olur da fikrim değişirse dediğiniz gibi 150-200 TL den koyarım demenize göre :D

Yeni konular

Geri
Yukarı