Steam hesabımı nerede satabilirim?

Kusura bakmayın ama aklı olan insan hesap satın almaz. Ayrıca 1000-1500 TL gibi garantisi bile olsa (garantisi yok) alınırken düşünülecek bir fiyattan bahsediyorsunuz. Malesef kim ne derse desin satamazsınız o hesabı.

Bol keseden sallayanlara bakma. İtemci.com üzerinden satabilirsin. Geçen hafta kullanmadığım ikinci hesabımı 500 liraya sattım. %10 komisyon alacaklar bilgin olsun. Bu arada steam calculatorr tarzı yerlerde gözüken fiyatın önemi yok. Benimki 3000 gözüküyordu.

Bazıları var ilk baş parayı alıyorlar sonra şifreyi vermiyorlar birde bunu polise şikayet edersen hiçbir şey yapmazlar zaten Steam kendi söylüyor yasak diye.

Bazıları var ilk baş parayı alıyorlar sonra şifreyi vermiyorlar birde bunu polise şikayet edersen hiçbir şey yapmazlar zaten Steam kendi söylüyor yasak diye.
Hocam inanın bu şekilde dolandırılmak mümkün değil. Hatta dolandırmak isterse hesabı satan kişi dolandırır. Çünkü üstteki arkadaşın yazdığı gibi tek bir mail atarak bile (eğer hesabın sahibiysen) hesabı geri almak çok kolay. Zaten bu yüzden satamayacağını söyledim. Sizinde söylediğiniz gibi eğer hesabın satıldığı şikayet edilirse bloklanabilir. Yasak çünkü.
Vallahi sorduğum soru dışında bütün sorulara cevap verdiniz teşekkür ederim ben bilmiyordum steamın yasakladığını. Konu kilitlenebilir.
Hocam sorunuzun cevabı olsaydı verirdik. İmkansızı istiyorsunuz. Sorunuzun cevabını alamağınız içinde sinirleniyorsunuz. Ayrıca burda konu sizin isteğinize göre kilitlenmiyor. Moderatör arkadaşlar uygun görürse kilitliyor. Madem doğru olan cevabı değilde istediğiniz cevabı almak istiyorsunuz, o zaman neden konu açıyorsunuz?

Son düzenleme:
Hocam inanın bu şekilde dolandırılmak mümkün değil. Hatta dolandırmak isterse hesabı satan kişi dolandırır. Çünkü üstteki arkadaşın yazdığı gibi tek bir mail atarak bile (eğer hesabın sahibiysen) hesabı geri almak çok kolay. Zaten bu yüzden satamayacağını söyledim. Sizinde söylediğiniz gibi eğer hesabın satıldığı şikayet edilirse bloklanabilir. Yasak çünkü.

Hocam sorunuzun cevabı olsaydı verirdik. İmkansızı istiyorsunuz.
Satılan hesapları raporlamıştım bir şey olmamıştı şans işi herhalde.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı