Steam hesabımın bilgilerini unuttum

• Konuyu başlatan Zel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 7B

Zel

Hectopat
Yer
/POC/
Merhaba, benim bir sorunum var. Arkadaşlar benim Steam hesabımın kullanıcı adı-şifre ve epostasını unuttum. Steam'e geldiğimde bana bir eposta istiyor ama, ** bunlar ile kapatılmış, benim demek istediğim bu kapatılmış yerleri tam görüntülemek istiyorum, çünküe postamı unuttum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, benim bir sorunum var. Arkadaşlar benim Steam hesabımın kullanıcı adı-şifre ve epostasını unuttum. Steam'e geldiğimde bana bir eposta istiyor ama, ** bunlar ile kapatılmış, benim demek istediğim bu kapatılmış yerleri tam görüntülemek istiyorum, çünküe postamı unuttum.
Steam'e giriş yap bölümüne gir ve şifremi unuttum seçeneğini işaretle oraya telefon numaranı yaz o şekilde dene.

Telefon numaranı eklemiş miydin? eğer eklemediysen ve Steam guard falan yoksa biraz zor. E-postanın başını falan gösteriyordur örn abc*****.com gibi o abcden hangisi olduğunu hatırlamıyor musun?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı