Steam hesabımın çalınması

Dostum sen buluttan nem kapmıssın. Bir anti-virüs'le tarama bile yapmadan format atmışssın.

Onları halletim ya birkaç güne geri dönüş yaparlar da herif bütün Gmail korumalarını açmama rağmen Gmail'i tekrar aldı benden xd.

Onları halletim ya birkaç güne geri dönüş yaparlar da herif bütün Gmail korumalarını açmama rağmen Gmail'i tekrar aldı benden xd.
Gmail'i tekrar kaptırdın? doğru mu?
O zaman o Crack'li dosya veya içinde barındırdığı yazılım hala bilgisayarında kurulu olmalı.

Gmail'i tekrar kaptırdın? Doğru mu?
O zaman o Crack'li dosya veya içinde barındırdığı yazılım hala bilgisayarında kurulu olmalı.

Hayır kurulu değil olsa PC'yi kullanamam o kadar kastırdı PC'yi imzamda özelliklerim yazıyor ve format attım hemen C ve D diskini tarama yaptım sonuç temiz.

Steam Destek'den talep oluşturun, kayıtlı kredi kartının son 4 hanesini isteyecek, geri dönüş süresi de 2-3 gündür.

Steam Destek'den talep oluşturun, kayıtlı kredi kartının son 4 hanesini isteyecek, geri dönüş süresi de 2-3 gündür.

Sabah saat 8 de fatura adresi ve gerekli kart bilgilerinin hepsini verdim umarım dönüşleri olumlu olur.
Arkadaşlar PC de şu an virüs yok, Google hesaplarımın hepsinde iki adımlı doğrulama var ve şifremi zor bir şey yaptım yani çok kafa karıştırıcı bu herifin tekrar alma şansı var mı? Format atmıştım zaten PC'ye alma şansı yok diye tahmin ediyorum.

O kadar uğraşmazlar seninle. Başka da bir sürü ele geçirdikleri hesaplar vardır ellerinde. Seni özel seçmiş değiller. Kimi düşürebilirlerse.

Crackli yani illegal bir yöntemle bir şey kurmuşsun ve hak arıyorsun.

Crackli yani illegal bir yöntemle bir şey kurmuşsun ve hak arıyorsun.

Cracki savunmuyorum ama ihtiyaç halinde güzel oluyor ve ekonomi zaten kötüyken alamayacağım bir programa neden olmayan paramı vereyim?

Hayatta yaşanan her şey bir tecrübe olarak hatırınızda kalır. Her tecrübe bir gün hayat kurtarır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…