Steam hesabımın değeri nedir?

Sueqraa

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Harry Potter'a tapıyorum.
Selamlar, konsola geçtiğim için Steam hesabımdan çok az sayıda oyun oynuyorum, bundan dolayı satmayı düşünüyorum. Sizce Steam hesabımın ederi nedir? Birkaç Facebook grubuna sormuştum ama "70TL'ye alayım, fazlası etmez zaten." tipi düşük zeka gerektiren yorumlardan dolayı ciddiye almadım.
Hesabım.

Selamlar, konsola geçtiğim için Steam hesabımdan çok az sayıda oyun oynuyorum, bundan dolayı satmayı düşünüyorum. Sizce Steam hesabımın ederi nedir? Birkaç Facebook grubuna sormuştum ama "70TL'ye alayım, fazlası etmez zaten." tipi düşük zeka gerektiren yorumlardan dolayı ciddiye almadım.
Hesabım.
Steam yorumlarınız destansı.

Tüm oyunların güncel fiyatlarını bul topla %20 sevap indirimi yap koy satışa. Ben olsam öyle yapardım.

Önerdiğiniz link kaspersky tarafından anında tehlikeli olarak engelleniyor.
Steam Calculator linkini attım ama?

Direkt böyle atayım o zaman:

Hesabım.

Oyunların yarısı indirimde %90'a falan giriyor 1000 TL falan koyarsanız cidden alan zararlı çıkar. Kimse Assassin's Creed vs var demesin o gün 45 TL idi.

Oyunların yarısı indirimde %90'a falan giriyor 1000 TL falan koyarsanız cidden alan zararlı çıkar. Kimse Assassin's Creed vs var demesin o gün 45 TL idi.
700TL falan düşünüyorum, para vererek aldığım oyunların indirimli fiyatlarını hesaplayıp üstüne 2.el hesap indirimi de yapınca 700-750TL çıktı.

700TL falan düşünüyorum, para vererek aldığım oyunların indirimli fiyatlarını hesaplayıp üstüne 2.el hesap indirimi de yapınca 700-750TL çıktı.

Evet kanka doğru fiyat. Ama yani sen doğruya koyuyorsunda Steam'e böyle 700 verecek insanlar büyük insanlar olur o yüzden çok güzel bir site bulursan oraya koy GameSatış gibi sitelerde almazlar bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı