Steam hesabımın değeri nedir?

Steam Inventory Helper kullanarak envanter değerinizi öğrenebilirsiniz. Tarayıcıdan Steam'e girin ve envanter bölümünüze gelin. Ortalama bir fiyat veriyor.

envanter değeri.png

Steam ınventory helper kullanarak envanter değerinizi öğrenebilirsiniz. Tarayıcıdan Steam'e girin ve envanter bölümünüze gelin. Ortalama bir fiyat veriyor.

Eki Görüntüle 1753056

3400 TL veriyor, satmak konusunda çok kararsızım açıkçası.
Değerlenme ihtimali çok yüksek ama satıp kendime bir ekran kartı alasım var.

3400 TL veriyor, satmak konusunda çok kararsızım açıkçası.
Değerlenme ihtimali çok yüksek ama satıp kendime bir ekran kartı alasım var.
Kasalar şu an düşüşte o yüzden satmanı önermem. Satacaksan da ekran kartı falan alma tekrar yatırım yap ve paranı 3-4'e katla. 8 Mayıs'ta Majör turnuvası başlıyor, kapsül veya hatıra paketi yatırımı yapabilirsin.

Kasalar şu an düşüşte o yüzden satmanı önermem. Satacaksan da ekran kartı falan alma tekrar yatırım yap ve paranı 3-4'e katla. 8 Mayıs'ta majör turnuvası başlıyor, kapsül veya hatıra paketi yatırımı yapabilirsin.

Evet, eldiven kasası geçen hafta 130 lira civarlarına fırlamıştı.
Gamma kasaları 50 TL civarındaydı en az 1000 TL oradan bir - yedim.
Kasaların fiyatı her türlü artacak ama benim aklımda para ekleyerek bir bıçak almak var yatırım amaçlı.

Kasaların fiyatı her türlü artacak ama benim aklımda para ekleyerek bir bıçak almak var yatırım amaçlı.
Bana göre bıçak yatırımı lüks, yani zarar ettirmez evet ama katlaması uzun süre alır. Tüm yatırımlarını yaparsın ekstra paran artar tamam belki o zaman. Kapsüllerden çok daha hızlı para katlayabilirsin.

Bana göre bıçak yatırımı lüks, yani zarar ettirmez evet ama katlaması uzun süre alır. Tüm yatırımlarını yaparsın ekstra paran artar tamam belki o zaman. Kapsüllerden çok daha hızlı para katlayabilirsin.

Tavsiyelerinizi dinleyeceğim, teşekkür ederim.

HakanCT beni üzdün...Ben olayı yanlış anlamışım kusura bakma lütfen @neogan.
Yok dostum, sorun yok :)

Geri
Yukarı