Steam hesabımın değeri nedir?

Değer olarak gözüken bu ama kimse almaz. Benim hesap 800 dolar gözüküyor. Kimse 24k verip de almaz :)
1704456414104.png

%50 indirerek alsanız 90 dolar eder gene satacağınızı sanmam. Ayrıca üstteki arkadaşın dediği hesabı geri alma olayından dolayı da satamazsınız.

Etmez hocam. Değeri olsun istiyorsanız kutulu oyun alın. Ama onu da artık koleksiyoncular alır herhalde.

Değer olarak gözüken bu ama kimse almaz. Benim hesap 800 dolar gözüküyor. Kimse 24K verip de almaz :)
Eki Görüntüle 2074892

%50 indirerek alsanız 90 dolar eder gene satacağınızı sanmam. Ayrıca üstteki arkadaşın dediği hesabı geri alma olayından dolayı da satamazsınız.

Todays price oyunların vs şu anki değeri hocam o fiyata satamaz zaten. Todays price a bakarsak benim hesabım 800-900 dolar arası bir şey ediyor. Account Value kısmına bakmanız lazım. Ha bu arada şu anda oyunlarda indirim olduğu için hesabın gerçek değerini göstermeyebilir bilginize.

Todays price oyunların vs şu anki değeri hocam o fiyata satamaz zaten. Todays price a bakarsak benim hesabım 800-900 dolar arası bir şey ediyor. Account Value kısmına bakmanız lazım. Ha bu arada şu anda oyunlarda indirim olduğu için hesabın gerçek değerini göstermeyebilir bilginize.
Benim söylediğim kısım da account value.
Todays price da hesap 2500 dolar gözüküyor benim.

Yeni konular

Geri
Yukarı