Steam hesabımın e-posta ve telefon numarası değiştirildi

Belirli skin siteleri dışında hiçbirisini kullanmayın, hatta hevesiniz yoksa denemek için dahî kullanmayın. Siz giriş yaparken sağ tarafta erişebileceği özellikler yazar okumadan giriş yaparsanız sonuçları böyle olabilir. Aynı Android telefonda uygulama indirirken kullanacak izinler gibi. Bilmem anlatabildim mi? Geçmiş olsun.

İlk olarak geçmiş olsun en iyi çözüm bir bardak soğuk su hesabınız çok değerli şeyler yok ise Steam Destek büyük ihtimalle yardımcı olmaz.
Bilip bilmeden konuşmayın, hesabımın şifresini ve e-mail hesabını unuttum, Steam ile iletişime geçtim, kredi kartı bilgilerimi verdim, sonra hesabıma tekrar ulaştım, en değersiz hesap bile kredi kartını biliyorsa hesabına ulaşabiliyor, 2 kez deneyimledim, koskoca Steam şirketinden bahsediyoruz, mahalle esnafından değil, Steam güvenlik konusunda mukemmeldir.
Merhaba arkadaşlar. Dün akşam bir skin sitesine girdim ve login kısmına bilgilerimi girdiğim zaman hiçbir şey olmadı. Sitede bir değişklik olmadı. Sonra 1sn sonra emailden 3 tane posta geldi 1-Steam guard kaldırıldı. 2-telefon numaranız silindi 3-başarıyla e posta adresiniz değiştirildi.
Bu 3 tane mail geldi hesabıma giremiyorum. Hiçbir türlü Steam destek ile iletişime de geçemiyorum yardım eder misiniz?
Steam hesabımı kilitledim.
Ve benim Gmail hesabıma farklı bir Steam hesabı açmışlar. Nasıl kendi eski hesabımı alabilirim yardımcı olacak birisi var mı?
Ticket göndermek için girdiğim sayfada Steam'e giriş yaparken kullandığım ismimi yazıyorum hata veriyor.
Hesabınızın kredi kartı bilgilerini Steam e verin, e-posta ve Steam hesabınızın şifresini unuttuğunuzi söyleyin, ikisini de yenilemek istediğini söyleyin, onlar yardımcı olurlar, eski e-posta hesabınızı vs her şeyi anlatın onlara yardımcı olacaklardır.

Bilip bilmeden konuşmayın, hesabımın şifresini ve e-mail hesabını unuttum, Steam ile iletişime geçtim, kredi kartı bilgilerimi verdim, sonra hesabıma tekrar ulaştım, en değersiz hesap bile kredi kartını biliyorsa hesabına ulaşabiliyor, 2 kez deneyimledim, koskoca Steam şirketinden bahsediyoruz, mahalle esnafından değil, Steam güvenlik konusunda mukemmeldir.

Hesabınızın kredi kartı bilgilerini Steam e verin, e-posta ve Steam hesabınızın şifresini unuttuğunuzi söyleyin, ikisini de yenilemek istediğini söyleyin, onlar yardımcı olurlar, eski e-posta hesabınızı vs her şeyi anlatın onlara yardımcı olacaklardır.
Merak ettiğim bir konu var. Kredi kartı bilgilerini son alışverişinizi mi soruyorlar (ya da steam cüzdan kodu) yoksa steam açtığınızda ilk kullandığınız veya ilk oyun aldığınız kredi kartını mı?

Merak ettiğim bir konu var. Kredi kartı bilgilerini son alışverişinizi mi soruyorlar (ya da steam cüzdan kodu) yoksa steam açtığınızda ilk kullandığınız veya ilk oyun aldığınız kredi kartını mı?
Farketmez, alışveriş yaptığınız herhangi bir kredi kartı, sıralamasına göre herhangi bir cüzdan kodu da olur.

Farketmez, siz verebileceğiniz bilgileri verin. Bende 3 tane kart olduğu için hangisiyle alışveriş yaptığımı bilememiştim. Hepsinin son 4 hanesini yazmıştım.

@SanalAzrail gereksiz bir yorum mu olmuş? Adamın yapabileceği bir şey olmadığını belirtiyorum nesi gereksiz yorumun? Ağzımı nasıl bozmak istiyorum var ya sizin gibiler için. İnsanların mesajlarına böyle yazmaya devam ederseniz sonunuz iyi olmaz haberiniz olsun. Umarım soyunuz tükenir, iyi Sosyal'ler.
Evet gereksiz bir yorum olmuş. Bilip bilmeden yorum yapmışsınız. Adam hesabını geri alabilecekken sizin yüzünüzden ortada bir bilgi kirliliği oluşmuş. Yani insanlar buraya bilgi almaya, akıl danışmaya geliyor. Eğer bu konu ile ilgili bilgin yoksa, daha önce başına gelmediyse neden yorum yazasın ki?

@SanalAzrail bu forumda 2 yıldır hesabım, Steam'de ise 5 yıllık ve daha önceden çaldırdığım 8 yıllık bir hesabım var, hangimiz daha iyi bilecek tartışmayalım istersen?

@SanalAzrail bu forumda 2 yıldır hesabım, Steam'de ise 5 yıllık ve daha önceden çaldırdığım 8 yıllık bir hesabım var, hangimiz daha iyi bilecek tartışmayalım istersen?

Daha önceden çaldırdığınız 8 yıllık hesabınızın üstüne, arkadaşa dediğiniz gibi soğuk su içtiniz galiba.
1586339969158.png

Doğru diyorsunuz efendim sizden daha iyi bilecek halim yok.

@SanalAzrail Steam Desteğin ve birçok popüler uygulamanın Covid-19 sebebiyle ekibini daralttığını ve kritik durumlar hariç hiçbir destek başvurusunu yanıtlamadığını biliyor musunuz? 2 ay önce gösterdiği destekle şimdi göstereceği desteğin bir olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ben demiyorum hesabı geri almanız imkansız, ama şu anda böyle bir şeyin olabilmesi çok düşük bir ihtimal. Bu durumu adam akıllı anlatabilirdiniz ve cevaplayabilirdim fakat "gErEqSiZ" demeyi tercih ettiğiniz için sizinle uğraşmayacağım.

@SanalAzrail Steam Desteğin ve birçok popüler uygulamanın Covid-19 sebebiyle ekibini daralttığını ve kritik durumlar hariç hiçbir destek başvurusunu yanıtlamadığını biliyor musunuz? 2 ay önce gösterdiği destekle şimdi göstereceği desteğin bir olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ben demiyorum hesabı geri almanız imkansız, ama şu anda böyle bir şeyin olabilmesi çok düşük bir ihtimal. Bu durumu adam akıllı anlatabilirdiniz ve cevaplayabilirdim fakat "gErEqSiZ" demeyi tercih ettiğiniz için sizinle uğraşmayacağım.

Aslında ben gereksiz dediğim için değil, ne derseniz diyin kendinize haklı bir taraf bulamayacağınız için benimle daha fazla uğraşmak istemiyorsunuz yapabildiğiniz tek şey ise sadece agresif bir dil ile saldırmak. Gereksiz bir yorum olmuş diyip, arkadaşın konusunda bir çözüm aramama rağmen kullandığım kelimeyi bile çarpıtıp "gErEqSiZ yazmışsınız. Kimse kusura bakmasın ama hala çözüm odaklı bir yorumunuz yok. Sadece alamayacağını söyleyip covid-19 nedeniyle destek taleplerine bakmadığını söylüyorsunuz ki böyle bir bilgiyi internette doğrulayamadım. Ayrıca covid-19 nedeniyle evlerinde zaman geçiren insanlar, Steam platformuna adeta hücum etmiş durumda. Steam çalışanları da ellerinde taş taşımadığına göre evden destek verip işlerine devam edebilirler, en azından şirketin ekonomik yönden kaybı olmasın diye bu tarzda bir uygulamaya başvurmuşlardır diye düşünüyorum. Asılsız bilgiler ile konuda kalabalık yapmaktan başka bir vasfınız olmamış. Ben ise hesabımı nasıl geri aldığımı, nasıl geri alabileceğini anlatıyorum ve ısrarla benimle boş polemiğe girmeye devam ediyorsunuz.

@SanalAzrail gereksiz bir yorum mu olmuş? Adamın yapabileceği bir şey olmadığını belirtiyorum nesi gereksiz yorumun? Ağzımı nasıl bozmak istiyorum var ya sizin gibiler için. İnsanların mesajlarına böyle yazmaya devam ederseniz sonunuz iyi olmaz haberiniz olsun. Umarım soyunuz tükenir, iyi Sosyal'ler.

Ayrıca bu iki yorumunuzda da hesabın çalındığını ve geri dönüşünün olmayacağını kesin bir dille, daha doğrusu kendi 5 yıllık ve 8 yıllık steam hesap geçmişine dayanarak belirtmişsiniz. Fakat son yorumunuzda ise "Ben demiyorum hesabı geri almanız imkansız, ama şu anda böyle bir şeyin olabilmesi çok düşük bir ihtimal." demişsiniz.

Daha fazla agresif tutum sergilememenizi ve bilmediğiniz konularda yorum yapmamanızı tavsiye ederim. Zira sizin yüzünüzden forumlarda bilgi kalabalığı oluşuyor. Ayrıca forumda da 2 yıldır ne denli aktif bir üye olduğunuzu tahmin edebiliyorum.

@SanalAzrail uygulamalarda (Instagram vb.) desteğe yolladığınız yardım talepleri kritik durumlar hariç uğraşamıyoruz yazılıp geri gönderiliyor, deneseydiniz görürdünüz. Yaptığınız tek şey kendi mesajınızı üstün çıkartarak yorumlarda kavga havası oluşturmak. Ben bu tartışmayı uzatırsam sizin de benim de sonum iyi olmaz, o yüzden susacağım. Umarım ki bir gün Sosyal'in bilgi yarışması değil, yardımlaşma platformu olduğunu anlayabilecek düzeye ulaşırsınız.

Geri
Yukarı