Steam hesabın değeri nedir?

Steam hesabını geri almak kolay olduğu için ölününde ölüsü bir fiyattan satabilirsin. (belki)

Tüm oyunların/bakiyenin şahsınıza ait bir kredi/banka kartıyla alındığını kanıtlarsanız ve bir şekilde hesabı geri alamayacağınızın garantisini verebilirseniz(veremezsiniz) belki 100₺ gibi bir fiyata alıcı bulabilirsiniz. Onun dışında hesabı kiralayabilirsiniz.

Son düzenleme:
4500'e alacak enayi bulursan ben 4000 dolara veririm 6-8bin dolarlık hesabı / almak satmak yasaktır kafanıza soksanız artık gereksiz konu açmayın.

Zaten 4.500 engitmez ama zamanında dolar 1,5 ken ve o zamandaki %70 indirimlerde aldım hep şu an bu günün parası ile 10.000 TL'ye maal ettim yani 350 kusur dolar ve şu an 4.500 dolar civari.

Steam dolara geçer geçmez çakallık yapmaya çalışan yurdum insanı, rezilsiniz
caklallik diyebilirsin biz buna ucuzdan toptan al fiyat yükselince sat diyoruz yani YATIRIM ve daha lise öğrencisiyken 350 doları 4.500 dolar yapabildim

Hesabı geri almayacağına dair senet imzalarsan 100 TL veririm.
Doları bırak 100/200₺ ye zor satarsın :)

Ndenmis o 211tan ucrtli oyun ve normal fiyatın yarısına ilana koysam 3 saatte satarim.

Tüm oyunların/bakiyenin şahsınıza ait bir kredi/banka kartıyla alındığını kanıtlarsanız ve bir şekilde hesabı geri alamayacağınızın garantisini verebilirseniz(veremezsiniz) belki 100₺ gibi bir fiyata alıcı bulabilirsiniz. Onun dışında hesabı kiralayabilirsiniz.

Neden satılmaz?

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı