Steam hesabına girerken "ilişkilendirilmiş hesabı ararken bir hata oluştu" hatası

• Konuyu başlatan 202
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 4B
Steam'de bir anda çıkış yapması çok ilginç.
Görev yöneticisinde tanınmadık program var mı bakabilir misiniz?

Linux kullanıyorum hocam, virüs girme ihtimali az. Zaten bilinmeyen hiçbir program yüklemedim. En son VMware güncellemesi yapmıştım sadece.

Hocam bir anda şifrede değiştirilemez.
Bilemiyorum vallahi tarama verilerini sıfırlayıp denedinizmi.
Olmazsa tarayıcıyı silip yeniden yükleyin.

Denedim hocam. Hatta Client, telefon Client, web hepsinden denedim.
Şifre yada mail değişse zaten mail gelirdi. hiç bir mail gelmedi, sadece hesaptan attı tüm platformlarda

Hocam aslında mail adresinizi verin ben de deneyim diyecektim fakat burada olmaz gibi. Veya tanıdığın bir arkadaşına söyle o denesin aynı hata veriyor mu diye baksın.

Şu linke gidince: Steam Destek - Hata
1647635584916.png

Buraya otomatik atıyor. Acaba yazdığın doğru olmasına rağmen otomatik buraya atıyor olabilir mi?

Hocam aslında mail adresinizi verin ben de deneyim diyecektim fakat burada olmaz gibi. Veya tanıdığın bir arkadaşına söyle o denesin aynı hata veriyor mu diye baksın.

Şu linke gidince: Steam Destek - Hata
Eki Görüntüle 1336059
Buraya otomatik atıyor. Acaba yazdığın doğru olmasına rağmen otomatik buraya atıyor olabilir mi?

Olabilir hocam. Zaten steamstat.us da profiles kısmında hata görünüyordu.

Hocam o değil de. Hatayı aldığın zaman o sayfanın linkini atabilir misiniz?

Yani tabii. Steam bunu akıl ederdi girilmiyor.
Buraya yazmayı dener misiniz?

Yani tabii. Steam bunu akıl ederdi girilmiyor.
Buraya yazmayı dener misiniz?

"Bu form yüklenirken bir hata meydana geldi. Lütfen birkaç dakika sonra tekrar deneyin." bu hatayı aldım.
Yapacak bir şey yok gibi, ticket atacağım. Yarın yeniden denerim. Yardımlarınız için sağ olun.

Geri
Yukarı