Steam hesabına giriş yapılmıyor

NTvCafune

Yoctopat
Daha fazla  
2 farklı Steam hesabım var. 1.hesabım Gmail ile dogrulanmıs, 2.hesabım tel no ile dogrulanmıs. 1.hesabıma 2.hesabımdakı tel numaramı kaydederken 2. hesabımdan tel no kaldırıldı ve anlamadıgım bir şekilde 2.hesabıma giriş yaparken şifre ya da kullanıcı adı yanlış uyarısı alıyorum. Şifre sıfırlama yapmaya calıstıgım da Steam dogrulama kodu gondermek için maıl adresı ne kod gonderıyor fakat o maıl adresı tanıdık degıl random bir mail adresi. İşin garip tarafı sabah denedıgımde dogrulama kodu gondermeye calıstıgı maıl adresıyle aksam denedıgımde gosterdıgı maıl adreslerı farklı ve hiçbir sekılde Steam destekten yardım bulamıyorum. Steam Guard uygulamasına erişimim var ama sadece maıl'e kod gondererek sıfırlama yapılıyor. 2. Steam hesabıma erişim saglayamıyorum hiçbir sekılde ve sıfre degıstırmedıgıme de eminim. Yardımcı olabilecek varsa sevınırım butun oyunlarım 2. hesabımda.

Dosya Ekleri

• resim_2021-12-15_205430.png
    resim_2021-12-15_205430.png
    30,3 KB · Görüntüleme: 33
  • resim_2021-12-15_205631.png
    resim_2021-12-15_205631.png
    15,4 KB · Görüntüleme: 28
Steam destek ile iletişime geçin ve ilk iş hesabı kitlettirin.Bu yüzden hesabıgeri almama rağmen yeni hesap açmak zorunda kaldım.(Anlamayanlar için hesabı geri aldığımda ban yemişti. )
2 farklı Steam hesabım var. 1.hesabım Gmail ile dogrulanmıs, 2.hesabım tel no ile dogrulanmıs. 1.hesabıma 2.hesabımdakı tel numaramı kaydederken 2. hesabımdan tel no kaldırıldı ve anlamadıgım bir şekilde 2.hesabıma giriş yaparken şifre ya da kullanıcı adı yanlış uyarısı alıyorum. Şifre sıfırlama yapmaya calıstıgım da Steam dogrulama kodu gondermek için maıl adresı ne kod gonderıyor fakat o maıl adresı tanıdık degıl random bir mail adresi. İşin garip tarafı sabah denedıgımde dogrulama kodu gondermeye calıstıgı maıl adresıyle aksam denedıgımde gosterdıgı maıl adreslerı farklı ve hiçbir sekılde Steam destekten yardım bulamıyorum. Steam Guard uygulamasına erişimim var ama sadece maıl'e kod gondererek sıfırlama yapılıyor. 2. Steam hesabıma erişim saglayamıyorum hiçbir sekılde ve sıfre degıstırmedıgıme de eminim. Yardımcı olabilecek varsa sevınırım butun oyunlarım 2. hesabımda.
Sonra bilgi isteyecekler fatura gibi. Verin o bilgileri ve hesabı alın.

Steam destek ile iletişime geçin ve ilk iş hesabı kitlettirin.Bu yüzden hesabıgeri almama rağmen yeni hesap açmak zorunda kaldım.(Anlamayanlar için hesabı geri aldığımda ban yemişti. )

Sonra bilgi isteyecekler fatura gibi. Verin o bilgileri ve hesabı alın.
Steam destek ıle de zar zor iletişime geçtim ticket açtım şimdi umarım dediğin gibi yardımcı olurlar bir dahakine 3 aşamalı dogrulama bıle yaparım
Hesabınız çalınmış anladığım kadarıyla, çalıntı Hesap'tan kurtarabilirsin.
Malesef çalınma ihtimali yok kimse bilmez anladıgım kadarıyla sadece telefon numarası ile kayıtlı olan hesaptakı numarayı baska hesaba kaydettırırsen o hesapta tel yada maıl ıle dogrulama yapılması gerektıgınden steam random maıl ıle kaydedıyor fakat bunada erişimin yok boyle magdur oluyorsun

Steam destek ıle de zar zor iletişime geçtim ticket açtım şimdi umarım dediğin gibi yardımcı olurlar bir dahakine 3 aşamalı dogrulama bıle yaparım.

Maalesef çalınma ihtimali yok kimse bilmez anladıgım kadarıyla sadece telefon numarası ile kayıtlı olan hesaptakı numarayı baska hesaba kaydettırırsen o hesapta tel ya da maıl ıle dogrulama yapılması gerektıgınden Steam random maıl ıle kaydedıyor fakat bunada erişimin yok boyle magdur oluyorsun.

Geçmiş olsun en kısa sürede alırsın umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı