Steam hesabını satmak mantıklı mı?

Bilgisayarda yüklü oyun yok.

Önce ki ekini ayrı yazın. Sonra ne isterseniz deyin.

Bilemiyorum. 200-300'de fena para değil.

Oyun oynayan birisi değilim zaten. Engellik bir şey yok.

Para paradır bana kalırsa. Olmadı meblayı arttırırım.
Bence sırf oynamamak için satıyorsanız, satmak yerine şifreyi aklınızda tutması çok zor bir şifreyle değiştirip bunu bir köşeye kaydedebilirsiniz.

Hocam dediklerine göre.
Örnek veriyorum Rust bende var ama alıcı Rust sevmiyor o yüzden Rust'ı sayıyorlar 50 lira falan bile teklif eden oldu o yüzden satmadım bende.

Çok saçma, araba alacağım ama klima sevmiyorum fiyattan düşeyim bari. İyi ki satmamışsın hocam yazık olurdu.

Merhabalar, mezuna kalacağınızı planladığınızın için böyle bir plan yaptığınızı düşünüyorum.

Bence para ile alakalı acil bir sıkıntınız yoksa satmayın. Oyunu oynamasanız bile hatırası var, geçmişe baktığınız o oyunlarda geçirdiğiniz eğlenceli vakitler aklınıza gelecek. Sadece şunu anımsamak bile müthiş bir his.

Mezuna bırakmak da etken tabii ki. Ama o kesin değil. Üniversiteye başlayınca da vakit ayırmam diye düşünüyorum.

Acil bir sıkıntım yok ama kullanmıyorsam ortada durmasının da anlamı yoktur bence. Hatıra deseniz ne var ki? 480p oynadığım oyunların hatırası yok. O kaliteden ekran görüntüsü bile almadığım oyunlar var.

Bence sırf oynamamak için satıyorsanız, satmak yerine şifreyi aklınızda tutması çok zor bir şifreyle değiştirip bunu bir köşeye kaydedebilirsiniz.

Oynamaya vaktim yok zaten. İstesem de oynayamam çünkü sistem yok.

Mezuna bırakmak da etken tabii ki. Ama o kesin değil. Üniversiteye başlayınca da vakit ayırmam diye düşünüyorum.

Acil bir sıkıntım yok ama kullanmıyorsam ortada durmasının da anlamı yoktur bence. Hatıra deseniz ne var ki? 480p oynadığım oyunların hatırası yok. O kaliteden ekran görüntüsü bile almadığım oyunlar var.

Oynamaya vaktim yok zaten. İstesem de oynayamam çünkü sistem yok.

Anladım, o zaman karar sizin. Bize saygı duymak düşer. :)

Bu yazıyı kendimden biliyorum eskiden dandik PC de oynarken sadece Roblox oynardım ve aynısını derdim zaten sadece Roblox oynuyorum iyi sistemim olursa enazından kasmadan oynarım diyordum şimdi daha farklı düşünüyorum.

Bu yazıyı kendimden biliyorum eskiden dandik PC de oynarken sadece Roblox oynardım ve aynısını derdim zaten sadece Roblox oynuyorum iyi sistemim olursa enazından kasmadan oynarım diyordum şimdi daha farklı düşünüyorum.
Kendisi sınava hazırlanıyor ve eğitime odaklanmak istiyor o hesabın durması gereksiz. Gidip okumak için bile kitap alsa o hesabı satıp o oyunlardan daha fazla katkısı olur.

Geri
Yukarı