Steam hesabını satmak mantıklı mı?

Gereksiz duyar kasılıyor 200-300 lira için değmez. 100 oyun var ve 3 yıl emek verdim diyor. Ederi bu mu? Sonra çok pişman olur, elbet yeni bilgisayar alacak satması çok saçma.

Kendisi sınava hazırlanıyor ve eğitime odaklanmak istiyor o hesabın durması gereksiz. Gidip okumak için bile kitap alsa o hesabı satıp o oyunlardan daha fazla katkısı olur.

Tamam hesabın şifresini değiştirip annesine babasına versin veya başka birine güvendiği sonra sınavdan sonra ister geri bu kadar zor bir şey değil sonuçta veya param yok acil paraya ihtiyacım var diyorsa yine satsın ama ileride pişman olursa kendi sorunu ben dicemi dedim.

Arkadaşlar merhaba. İşin yasallığına bakmadan hesabımı satmayı düşünüyorum. Oyunlara mesafe koyup sadece eğitimime odaklanmak istiyorum. İstediğim bilgisayarı da elde edemeyeceğim için oyunlar bomboş duracak. 3 yılın birikimi var, tam 100 oyun var. Ederi ne bilmiyorum, 200-300 gibi bir fiyata satmayı düşünüyorum.

Sizce mantıklı mı? İleride bilgisayar alsam da zevk alır mıyım bilmiyorum. Zaten çok oyun oynayan birisi değilim, sistem olsa da oynar mıyım bilmiyorum. Hesabı satacağım diye çoğu arkadaşımı da sildim. Discord'u da kapattırdım. Sizin düşünceleriniz nelerdir?
Satmayın Pişman olursunuz.

Tamam hesabın şifresini değiştirip annesine babasına versin veya başka birine güvendiği sonra sınavdan sonra ister geri bu kadar zor bir şey değil sonuçta veya param yok acil paraya ihtiyacım var diyorsa yine satsın ama ileride pişman olursa kendi sorunu ben dicemi dedim.
Dostum dijital şeylerin fiyatı çok düşük. Ben şimdi lol hesabımı satsam 300 lira bile zor eder. (Full şampiyon-200skin- 318 level-elmas 4). Sadece harcadığım elektriği hesaplasan 1500 lirayı geçmiştir zaten. Steam hesapları da aynı. 1000 liralık oyunun varsa 300'e düşüyor.

Satma satma oyunların hatırası oluyomuş.
d016.gif

Üzülme boşa APU toplarsın en kötü orta ayarlarda oynayabilirsin sıkma canını hemen sakın satma Steam hesabını değmez.

Duruma göre bakacağız artık. Ama satmayı ön planda tutuyorum.

Gereksiz duyar kasılıyor 200-300 lira için değmez. 100 oyun var ve 3 yıl emek verdim diyor. Ederi bu mu? Sonra çok pişman olur, elbet yeni bilgisayar alacak satması çok saçma.

Aynen kanka, duyarın dibine vuruyorum. Emek dediğim hesaba yatırdığım para, seviye filan. Farklı şeyler düşünmeyin Onun haricinde kastığım bir çar da yok.

Aldığım oyunların %90'ını oynama fırsatım olmadı. Şimdi de bakınca oyunlar mantıksız geliyor nedense.

Ben sınav diye oynayamıyor değilim ki. İstesem de oynayamam. Oyun isteğim eskisine göre çok azaldı.

Geri
Yukarı